Судове рішення #2191099
Справа №2-416/2007 p

Справа №2-416/2007 p.

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 

20 червня 2007 року                                    Ананьївський районний суд Одеської області

в складі:  головуючого судді - Николайчука В.О.

при секретарі    - Калін О.Б.,  розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Ананьєві справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дітей,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач посилається на те,  що 06 вересня 1990 року вона вступила в шлюб з відповідачем по справі.

Від вказаного шлюбу мають трьох неповнолітніх дітей: сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  доньок ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_5,  ІНФОРМАЦІЯ_3.

Вона в теперішній час не підтримує з відповідачем шлюбно-сімейних відносин,  діти проживають з нею та знаходяться на її утриманні.

Відповідач не надає достатньої матеріальної допомоги дітям в добровільному порядку.

Просить стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання дітей та витрати по справі.

Відповідач з позовними вимогами згоден.

Відповідно до  ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов*язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Суд,  заслухавши пояснення позивача,  яка підтримала позовні вимоги,  відповідача,  який пояснив,  що він не проти виплачувати аліменти на утримання дітей,  дослідивши матеріали справи: копію свідоцтва про укладення шлюбу (а.с. 4),  копію свідоцтв про народження дітей (а.с. 5, 6, 7),  копію довідки №404 від 23.05.2007 р. виданої ОСОБА_1. Байтальською сільською радою Ананьївського району Одеської області,  з якої вбачається,  що її діти проживають з нею та перебувають на її утриманні (а.с. 8),  приходить до висновку,  що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі,  при цьому судові витрати по справі віднести на відповідача.

Керуючись  ст.  ст. 180-184, 191 Сімейного кодексу України,   ст.  ст. 209,  212-215, 367 ЦПК України,  суд, -

РІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_4,  аліменти на користь ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_5,  на утримання дітей: сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  доньок ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_5,  ІНФОРМАЦІЯ_3,  у розмірі 50% всіх видів його доходів щомісячно до досягнення дітьми повноліття,  але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму на кожну дитину для дитини відповідного віку.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 понесені нею витрати по справі в сумі 30 гривень.

Стягнути з ОСОБА_2 держмито в прибуток держави в сумі 51 гривні.

Стягнути з ОСОБА_2 витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ у сумі 7 гривень 50 копійок.

Аліменти підлягають стягненню з дня звернення до суду 30 травня 2007 року.

 

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація