Справа №2-179/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 липня 2007 року Ананьївський районний суд Одеської області
в складі: головуючого судді - Николайчука В.О.
при секретарі - Калін О.Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Ананьєві справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,
ВСТАНОВИВ:
Позивач посилається на те, що з Об квітня 2002 року по теперішній час вона знаходиться в шлюбі з відповідачем по справі.
їх шлюб зареєстровано Олександрівською сільською радою Ширяївського району Одеської області, актовий запис №2.
Шлюб у неї та у відповідача перший.
Від вказаного шлюбу вони мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом з нею.
Дитина знаходиться на її повному утриманні, відповідач не надає матеріальної допомоги, тому вона змушена звернутися до суду з даною позовною заявою.
Просить стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання дитини.
Відповідач з позовними вимогами згоден.
Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов*язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Суд, заслухавши пояснення позивача, яка підтримала позовні вимоги, відповідача, який пояснив, що дочка його і він не проти стягнення аліментів на її утримання, дослідивши матеріали справи: копію свідоцтва про укладення шлюбу (а.с. 3), копію свідоцтва про народження дитини (а.с. 4), копію довідки виданої Коломієць Є.М. виконавчим комітетом Долинської сільської ради, з якої вбачається, що вона дійсно зареєстрована і постійно проживає з дитиною ОСОБА_3 в с. Долинське Ананьївського району Одеської області (а.с. 5), довідку №01-07/07 від 02.07.2007 р. виданої Коломієць СП. ТОВ „Сфінкс", з-якої вбачається, що він працює на Ананьївському СТО „Автосервіс" ТОВ „Сфінкс" слюсарем по ремонту автомобілів з 01.08.2006 року і його заробітна плата нарахована і виплачена за період з 01.01.2007 р. по 30.06.2007 р. складає 1440 гривень (а.с. 7), приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі, при цьому судові витрати по справі віднести на відповідача.
Керуючись ст. ст. 180-184, 191 Сімейного кодексу України, ст. ст. 209, 212-215, 367 ЦПК України, суд, -
РІПІИВ:
Позовні вимоги задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, аліменти на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини всіх видів його доходів щомісячно до досягнення донькою повноліття, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Розмір аліментів підлягає індексації відповідно до закону.
Стягнути з ОСОБА_2держмито в прибуток держави в сумі 51 гривні.
Стягнути з ОСОБА_2витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ у сумі 7 гривень 50 копійок.
Аліменти підлягають стягненню з дня звернення до суду 01 червня 2007 року.
Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
- Номер: 22-ц/772/789/2017
- Опис: за позовом Глушко Антоніни Антонівни , Щасливої Анжели Анатоліївни. Глушко Олександра Антоновича та інші до спілки співвласників майна реорганізованого СТОВ "Дружба" с.Чемеринське Барського р-н про витребовування майнових паїв.
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-179/07
- Суд: Апеляційний суд Вінницької області
- Суддя: Николайчук В.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.02.2017
- Дата етапу: 19.04.2017