ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Справа № 6-1312/08
У Х В А Л А
29 травня 2008 року Печерський районний суд м. Києва в складі:
головуючого: судді Оніщука М.І.,
при секретарі: Сливка А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві заяву ОСОБА_1 про видачу виконавчого документа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при асоціації “Правові рішення” від 21.01.2008 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Укроргсинтез” про визнання права спільної часткової власності на будівлю,
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернувся до суду з зазначеним позовом, в якому просить видати виконавчий документ на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при асоціації “Правові рішення” від 21.01.2008 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Укроргсинтез” про визнання права спільної часткової власності на будівлю уАДРЕСА_1
До суду надійшла заява ОСОБА_1 про залишення заяви без розгляду.
Сторони в судове засідання не з`явились.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви (заяви) без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову (заяви) без розгляду.
За таких підстав, коли заявник, користуючись своїм правом, звернувся до суду з заявою в якій просить залишити без розгляду заяву про видачу виконавчого документа, що не суперечить чинному законодавству, у суду відсутні правові підстави для не задоволення даної заяви.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 207 ч. 1 п. 5 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про залишення заяви без розгляду - задовольнити.
Заяву ОСОБА_1 про видачу виконавчого документа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при асоціації “Правові рішення” від 21.01.2008 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Укроргсинтез” про визнання права спільної часткової власності на будівлю - залишити без розгляду.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня її проголошення, а апеляційну скаргу протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду міста Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.