Судове рішення #21854933

0424/973/2012

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 квітня 2012 р.


м. Марганець

Суддя Марганецького міського суду Хомченко С.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Нікопольської міжрайонної рибоохоронної дільниці Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродж. АДРЕСА_1           не працює

за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, -

                                         В С Т А Н О В И В :

Державним інспектором Келембет С.В. складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, з якого вбачається, що ОСОБА_1 13.03.2012 року близько 08-00 год. на Центральному ринку в м. Марганці здійснювала реалізацію свіжої риби (карась) без документів, підтверджуючих законність придбання та сертифікату якості.

Відповідно до ст. 278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує питання, чи правильно складено протокол про адміністративне правопорушення та інші матеріали справи, чи витребувано необхідні додаткові матеріали та ін.

Частина 1 статті 88-1 КУпАП передбачає конфіскацію об’єктів тваринного світу.

Відповідно до ст. 265 КУпАП. Речі і документи, що є знаряддям або безпосереднім об’єктом правопорушення, вилучаються посадовими особами органів, зазначених у статтях 234-1, 234-2, 244-4, 262 і 264 цього Кодексу. Вилучені речі і документи зберігаються до розгляду справи про адміністративне правопорушення у порядку, встановленому КМУ.

Відповідно до Порядку зберігання вилучених під час здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення речей і документів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2012 року № 17, вилучені речі і документи, що не можуть бути приєднані до справи, зберігаються в приміщеннях уповноваженого органу або його підрозділу, обладнаних сейфами (металевими шафами), стелажами, оббитими металом дверима, гратами на вікнах, охоронною та протипожежною сигналізацією (далі - обладнані приміщення). За відсутності обладнаного приміщення виділяються спеціальні сейфи (металеві шафи) достатнього розміру. Речі і документи, які за обсягом чи габаритами не можуть бути розміщені для зберігання в обладнаному приміщенні, можуть передаватися для зберігання на підставі відповідної угоди торговельному підприємству, включеному до єдиного реєстру торговельних підприємств, яке має у володінні чи користуванні відповідні приміщення.

Вищезазначений Порядок і норми КУпАП не передбачають передання вилучених речей, що є знаряддям або безпосереднім об’єктом правопорушення, на зберігання особі, яка вчинила дане правопорушення.

За таких умов суд позбавлений можливості прийняти суб’єктивне рішення по справі, через що адміністративний матеріал підлягає поверненню органу, який склав протокол про адміністративне правопорушення для додаткового оформлення.

Керуючись ст. ст. 256, 278 КУпАП,-

П О С Т А Н О В И В :

Протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 88-1 КУпАП відносно ОСОБА_1 повернути в Нікопольську міжрайонну рибоохоронну дільницю, для належного оформлення.


Суддя: С. І. Хомченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація