Справа №22-2690/6281/12 Головуючий в 1 інстанції Гончарук В.П.
Доповідач Поліщук Н.В.
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
15 березня 2012 року суддя - доповідач Апеляційного суду м. Києва Поліщук Н.В., перевіривши виконання вимог ст.ст. 292-298 ЦПК України в справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Дніпровського районного суду м.Києва від 08 листопада 2011 року по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, ОСОБА_4 про відшкодування збитків,-
В С Т А Н О В И В :
Апеляційна скарга подана з пропуском строку, встановленого ст. 294 ЦПК України.
Особа, що подає апеляційну скаргу, порушує питання про поновлення цього строку з посиланням на те, що повний текст рішення від 08 листопада 2011 року ним було отримано 18 листопада 2011 року..
Підстави пропуску строку на апеляційне оскарження зазначені у заяві є поважними, а тому пропущений строк підлягає поновленню.
Подана апеляційна скарга відповідає вимогам ст.ст. 292-297 ЦПК України, а тому перешкод для відкриття апеляційного провадження немає.
Керуючись ст. ст. 294 - 297 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Поновити ОСОБА_2 строк на апеляційне оскарження рішення Дніпровського районного суду м.Києва від 08 листопада 2011 року по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, ОСОБА_4 про відшкодування збитків.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Дніпровського районного суду м.Києва від 08 листопада 2011 року по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, ОСОБА_4 про відшкодування збитків.
Копію апеляційної скарги надіслати особам, які приймають участь в розгляді справи і встановити строк для подачі ними заперечень до 13 квітня 2012 року.
Суддя - доповідач Н.В. ПОЛІЩУК