ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
м. Київ
23 лютого 2012 року№ 2а-2385/12/2670
Cуддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
ОСОБА_1
до Управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва
про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернувся ОСОБА_1 з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про визнання протиправними дії щодо не нарахування пенсії за віком та додаткової пенсії за понад нормований стаж роботи у відповідності до ст.51,56,57 Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", як чорнобильцю 2 категорії, та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії за віком у відповідності до ст. 57 Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" із середньомісячного заробітку за червень - липень 1986 р.. який складає 5201,34 грн. на місяць; зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії за віком у відповідності до п. 2 ст. 56 Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" на 1 процент заробітку, який був розрахований при визначенні розміру пенсії, що становить 5201,34 грн., за кожний рік роботи понад стаж 20 років, але не вище 75 процентів цього заробітку; зобов'язання здійснити нарахування додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю у відповідності до ч. 1 ст.51 Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" з врахуванням рішення Конституційного Суду України, розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком; зобов'язання здійснити перерахунок пенсії та додаткових виплат до неї, починаючи з 1 січня 2009 року. Разом з цим, просить суд встановити, що вразь прийняття в майбутньому змін до діючого порядку призначення пенсій, які збільшують її розмір - застосовуються такі зміни.
Відповідно до п. п. 4, 6 ч.1 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства та чи немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Згідно з пунктом четвертим частини першої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.
Враховуючи вищенаведене, слід зазначити, що заявлені ОСОБА_1 вимоги до Управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії належить до компетенції місцевого загального суду в порядку адміністративного судочинства.
Відповідно до пункту 6 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо справа не підсудна цьому адміністративному суду.
Керуючись пунктом 6 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
У Х В А Л И В:
1. Позовну заяву повернути.
2. Ухвалу про повернення позовної заяви невідкладно надіслати позивачу.
3. Роз’яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
4. Надіслати позивачу позовну заяву разом з доданими до неї матеріалами.
Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст. 185-187 КАС України.
Додаток: позовну заяву разом з доданими до неї матеріалами на _______ аркушах.
Суддя Т.О. Скочок