Судове рішення #2181344
Справа № 2-934

                                                                                                                              Справа № 2-934

                                                                                                                                           2008 р.                    

Р І Ш Е Н Н Я

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

            22 квітня  2008 р.                                         Кам'янець-Подільський міськрайонний суд 

                    Хмельницької області

в складі: головуючої судді -  Швець О.Д.

при секретарі          - Роговській О.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам'янець-Подільський справу за позовом закритого акціонерного товариства “Тепловоденергія” до ОСОБА_1,ОСОБА_2 про стягнення боргу, - 

ВСТАНОВИВ:

ЗАТ “Тепловоденергія” звернулася в суд позовом  доОСОБА_1,ОСОБА_2 про стягнення боргу за послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення сумі 1014 грн. 12 коп, а саме  за воду - 712 грн. 00 коп., за стоки - 302 грн. 12 коп. В обгрунтування своїх вимог вказує, що відповідачі є абонентами  ЗАТ “Тепловоденергія” і наОСОБА_1  оформлено особовий рахунок № 346-17-1 по оплаті за тепло,-водопостачання та водовідведення. Однак  оплату за надані послуги відповідачі своєчасно не проводять, в зв'язку з чим виникла заборгованість за період з 01.01.2005 р. по 01.01.2008 р. в сумі 1014 грн. 12 коп., яку  просить з них  стягнути та стягнути судові витрати по справі.

       Відповідачі в судове засідання не з′явилися, причини неявки не повідомили, про час і місце слухання справи повідомлені через ЗМІ. Суд вважає за можливе розглянути справу  у відсутності відповідачів на підставі наявних документів.

      Вивчивши матеріали справи у повному об»ємі, суд вважає, що  позов підлягає  задоволенню.

   Судом встановлено, що відповідачі  є споживачами  послуг  з тепло-, водопостачання та водовідведення, які надає ЗАТ «Тепловодоенергія», що підтверджується  оглянутою і приєднаною до справи випискою з особового рахунку абонента № 346-17-1.

             Однак відповідачі не проводять в повному обсязі оплату за спожиті послуги, які  надає позивач, в зв′язку з чим виникла заборгованість в сумі 1014 грн. 12  коп.

  Відповідно до ст. 526 ЦК України зобов′язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.                                                                                      

 Відповідно ст. 67 ЖК України плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова енергія та інші послуги) береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.

Керуючись ст.ст. 88, 213 , 215 ЦПК України, на підставі   ст. 67 ЖК України, ст.ст. 11, 526 ЦК України,-

 

ВИРІШИВ:

Позов задоволити .

Стягнути  з ОСОБА_1,ОСОБА_2  солідарно           на користь  Закритого Акціонерного Товариства “Тепловоденергія” заборгованість по оплаті за послуги з тепло-,  водопостачання  та водовідведення, а саме  за воду - 712 грн. 00 коп., за стоки - 302 грн. 12 коп., 30 грн. витрат за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, за оголошення ЗМІ  - 57 грн. 44 коп., а всього 1101  грн. 56  коп. Стягнути зОСОБА_1,ОСОБА_2  солідарно 51 грн  держмита  на користь держави.

На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви до апеляційного суду Хмельницької області через міськрайонний суд.

 

Суддя                                              

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація