Судове рішення #21794802

                                                                                          Справа №  0907/3585/2012 року

Провадження № 6-а/0907/195/2012 року

   

У Х В А Л А

14 березня  2012 року                                                                         м. Івано - Франківськ

                   Івано-Франківський міський суд                Івано-Франківської області

в складі  головуючого-судді:                          Шамотайло О.В.

                              секретаря:                           Устинської  Н.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Івано-Франківську заяву Управління пенсійного фонду в м.Івано-Франківську про роз'яснення постанови в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1  до Управління Пенсійного фонду України в м.Івано-Франківську про визнання протиправними дії щодо  відмови у  виплаті підвищення  до пенсії  у розмірі  30% мінімальної пенсії за віком  за період  з 26 квітня 2010 року по день винесення  постанови  суд, -

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

Постановою Івано-Франківського міського суду від 01 лютого 2011 року позов  ОСОБА_1  до Управління Пенсійного фонду України в м.Івано-Франківську про визнання протиправними дії щодо  відмови у  виплаті підвищення  до пенсії  у розмірі  30% мінімальної пенсії за віком  за період  з 26 квітня 2010 року по день винесення  постанови -  задоволено частково.

Визнано протиправними  дії Управління Пенсійного фонду України в м.Івано-Франківську щодо відмови  ОСОБА_1 у виплаті підвищення  до пенсії у розмірі

30% мінімальної пенсії за віком відповідно до  ст.6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни»

        Зобов’язано Управління Пенсійного фонду України в м.Івано-Франківську нарахувати    ОСОБА_1  — ІНФОРМАЦІЯ_1, жительці АДРЕСА_1 підвищення до  пенсії у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком  відповідно до ст.6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни» з 26 квітня  2010 року, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, визначеного ч.1 ст. 28 Закону України  « Про загальнообов»язкове державне  пенсійне страхування», у розмірі  прожиткового мінімуму для осіб, які втратили  працездатність ,  встановленому Законом  України про Державний  бюджет України  на відповідні роки та виплатити їй невиплачену  суму підвищення до пенсії, з урахуванням  виплачених сум.

 Відповідач у справі подав до суду заяву про роз”яснення постанови та просить роз”яснити її  резолютивну частину, оскільки в резолютивній частині постанови не вказано кінцевої дати, по яку необхідно проводити нарахування та виплату підвищення до пенсії.

          В судове засідання сторони не з'явились, про час та день розгляду справи повідомлялися належним чином. Причину неявки суду не повідомили. З урахуванням положень ч.3 ст.170 та ч.2 ст.263 КАС України, суд вважає за можливе провести розгляд заяви за відсутності осіб, які приймали участь в розгляді справи.

          Відповідно до ч.1 ст.41 КАС України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.  

Згідно ч.1 ст.170 КАС України якщо судове рішення є незрозумілим, суд, який його ухвалив, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або державного виконавця ухвалою роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.

За змістом заяви про роз”яснення, відповідач вбачає незрозумілість в резолютивній частині постанови суду щодо кінцевої дати, по яку необхідно проводити нарахування та виплату підвищення до пенсії.

Мотиви, які зазначає в заяві відповідач, вказують на те, що останній просить змінити постанову, що є неприпустимим, тоді як, Управління Пенсійного фонду як державний орган, повинен належно користуватися своїми процесуальними правами. Звернення за роз”ясненням судового рішення повинно бути обгрунованим та об”єктивним.

Суд вважає, що резолютивна частина постанови від 01 лютого 2011 року  з врахуванням  задоволених позовних вимог ОСОБА_1  є  чіткою та зрозумілою для виконання.

Виходячи з вимог наведеної норми, наявних матеріалів справи суд прийшов до висновку, що заява  не підлягає до задоволення.

Керуючись ст.ст. 41, 165, 170, 263 КАС України, суд,-

У Х В А Л И В :

В задоволенні заяви Управління Пенсійного фонду в м.Івано-Франківську про роз'яснення постанови Івано-Франківського міського суду від 01.02.2011 року  в адміністративній справі № 0907/2-а-1621/2011 року  за позовом  ОСОБА_1  до Управління Пенсійного фонду України в м.Івано-Франківську про визнання протиправними дії щодо  відмови у  виплаті підвищення  до пенсії  у розмірі  30% мінімальної пенсії за віком  за період  з 26 квітня 2010 року по день винесення  постанови    -  відмовити.

      Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подачі апеляційної скарги.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Апеляційна скарга подається через Івано-Франківський міський суд.


          Суддя                                                                                                                    Шамотайло О.В.






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація