КОПІЯ Справа № 1-293/2007.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 вересня 2007 року Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області у складі: головуючого судді Дробинського О.Е„
при секретарі Козаченко О.І.
з участю прокурора Луценко С. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Вознесенська кримінальну справу по обвинуваченню:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця села Трикрати Вознесенського району Миколаївської області, громадянина України, освіта базова загальна середня, сімейний стан - не одружений, не працює, мешкаючого за адресою:АДРЕСА_1, судимого 23.04.2004 року Вознесенським міськрайонним судом Миколаївської області за ст. 187ч.1 КК України до З років позбавлення волі, звільненого з місць позбавлення волі 30.05.2006 року умовно-достроково на 10 місяців 27 днів за постановою Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 23.05.2006 року.
в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України.
ВСТАНОВИВ:
18 червня 2007 року біля 21 години 00 хвилин в селі Трикрати Вознесенського району Миколаївської області по вулиці Комінтерна, на грунті особистих неприязних стосунків, підсудний ОСОБА_1., знаходячись в стані алкогольного сп»яніння, затіяв сварку з потерпілим ОСОБА_2, під час якої підсудний ОСОБА_1. почав наносити удари руками та ногами в область голови та грудної клітини потерпілого ОСОБА_2. В результаті чого потерпілому ОСОБА_2 були спричинені тілесні ушкодження у вигляді садин в області обличчя, грудної клітини, поясниці, струс головного мозку, а також перелом ребер зправа та зліва, які відносяться до середньої тяжкості тілесних ушкоджень, за ознаками довготривалого розладу здоров»я.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1. визнав себе винним повністю та підтвердив факт скоєння ним цього злочину при викладених вище обставинах.
Крім того потерпілий ОСОБА_2. в судовому засіданні дав покази аналогічні показам підсудного ОСОБА_1
Із висновку судово-медичної експертизи № 196 м/д від 02.07.2007 року в судовому засіданні встановлено, що перелом ребер зправа та зліва, які були спричинені потерпілому ОСОБА_2. відносяться до середньої тяжкості тілесних ушкоджень, за ознаками довготривалого розладу здоров»». /а.с. 19/.
Крім того вина підсудного ОСОБА_1 підтверджується:
- заявою потерпілого ОСОБА_2, в якій він повідомив, що 18 червня 2007 року біля 21 години 00 хвилин в селі Трикрати Вознесенського району Миколаївської області по вулиці Комінтерна, на грунті особистих неприязних стосунків, підсудний ОСОБА_1., спричинив йому тілесні ушкодження. /а.с. 2/.
Поскільки підсудний ОСОБА_1. спричинив потерпілому ОСОБА_2. умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, яке не є небезпечним для життя, і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 КК України, але є таким, що спричинило тривалий розлад здоров»я, то дії підсудного ОСОБА_1 суд кваліфікує за ч.1 ст. 122 КК України.
Обставинами які пом'якшують покарання підсудному ОСОБА_1 суд визнає його щире каяття, активне сприяння розкриттю скоєного ним злочину.
Обставинами, які обтяжують покарання підсудному ОСОБА_1 суд визнає рецидив злочину, а також вчинення злочину особою, що перебувала в стані алкогольного сп»яніння.
При обранні виду та міри покарання підсудному ОСОБА_1 суд також враховує характер та ступінь тяжкості скоєного ним злочину, його суспільну небезпеку, данні про особу підсудного ОСОБА_1, який є судимим, негативно характеризується за місцем проживання.
Враховуючи всі обставини справи, особу підсудного ОСОБА_1, його умови життя, соціальне та матеріальне становище, суд прийшов до висновку про неможливість виправлення підсудного без реального відбування покарання.
Крім того, враховуючи стан здоров'я підсудного ОСОБА_1, а також наявність обставини, що пом'якшує покарання підсудному та істотно знижує ступінь тяжкості вчиненого ним злочину, суд вважає за необхідне призначити йому покарання у вигляді обмеження волі, відповідно до мінімальної межі, визначеної санкцією ч.1 ст. 122 та ч.2 ст. 61 КК України.
На підставі викладених обставин, керуючись ст. ст. 323-324 КПК України, суд
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України та призначити йому покарання у вигляді 1 /одного/ року обмеження волі.
Засудженому ОСОБА_1 запобіжний захід до набрання вироком чиннсоті змінити з підписки про невиїзд - на взяття під варту в СІЗО №20 УДЦУ ВП в Миколаївській області, обчислюючи строк відбування покарання з дня його взяття під варту.
Відповідно до ч.2 ст. 57 КВК України після набрання вироком чинності засудженого ОСОБА_1 до місця відбування покарання направити в порядку, встановленому для осіб, засуджених до позбавлення волі, звільнивши засудженого ОСОБА_1 з під варти при прибутті до місця відбування покарання, та зарахувавши в строк відбування покарання тримання його під вартою, виходячи із співвідношення, що одному дню тримання під вартою відповідає два дні обмеження волі, відповідно до пп.б/, п.1 ч.1 ст. 72 КК України.
Апеляції на вирок можуть бути подані до апеляційного суду Миколаївської області через Вознесенський міськрайонний суд на протязі 15 діб з момента оголошення вироку, а засудженим, в той же строк з момента одержання копії вироку..