Справа № 6-276/11
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
про виправлення описки в рішення
27 жовтня 2011 року м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
у складі: головуючого одноособово судді Донцова Д.Ю.,
при секретарі судового засідання - Михайлакій С.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Білгород –Дністровському Одеської області заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому наказі по справі № 2-н-139/11 за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення аліментів на навчання дитини з ОСОБА_2,
ВСТАНОВИВ:
06 червня 2011 року суддею Білгород-Дністровського міськрайонного суду Донцовим Д.Ю. був винесений судовий наказ, яким стягнуто з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання ОСОБА_3 в розмірі не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з 01 червня 2011 року і до закінчення навчання, тобто до 30 червня 2014 року та судові витрати.
28 вересня 2011 року до Білгород-Дністровського міськрайонного суду надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому наказі в якій вона просить виправити описку допущену в судовому наказі Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 06 червня 2011 року по справі № 2-н-139/11, вказуючи, що в вступній та резолютивній частині судового наказу допущені помилки, а саме невірно зазначено прізвище та побатькові боржника «ОСОБА_3»замість вірного «ОСОБА_2».
Сторони у судове засідання не з’явилися, але їх неявка не є перешкодою для розгляду заяви про виправлення описку в рішенні суду.
Вивчивши матеріали зазначеної вище справи, судом встановлено що в резолютивній частині судового наказу Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 06 червня 2011 року по справі № 2-н-139/11 допущена помилка, а саме невірно зазначено прізвище та по батькові боржника «ОСОБА_3» замість вірного «ОСОБА_2».
У відповідності до ст.219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про винесення виправлень вирішується в судовому засіданні про що постановлюється ухвала.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Виправити описку в судовому наказі Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 06 червня 2011 року по справі № 2-н-139/11 за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення аліментів на навчання дитини з ОСОБА_2.
Зазначити, що вірним прізвищем та побатькові боржника слід вважати ОСОБА_2.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. Якщо було подано апеляційну скаргу , ухвала якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя: