Судове рішення #21721011

Справа № 1705/429/2012

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

21 лютого 2012 року  Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області               Бобер К.Ф. розглянувши заяву управління Пенсійного фонду України в Дубенському районі про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Дубенського міськрайонного суду від 28.12.2009 року № 2-а-192/09, -

в с т а н о в и в :

 Управління Пенсійного фонду України в Дубенському районі звернулося до Дубенського міськрайонного суду з заявою про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Дубенського міськрайонного суду від 28.12.2009 року № 2-а-192/09 по справі  за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Дубенському районі про відновлення пропущеного строку та стягнення невиплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни.

20 лютого 2012 року від заявника надійшло клопотання про закриття провадження у справі у зв’язку з відмовою від заяви.

Відповідно до  ч. 1  ст. 251 КАС України  особа, яка подала заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, може відмовитися від заяви до початку розгляду справи у судовому засіданні. У разі прийняття відмови від заяви суд закриває провадження за нововиявленими обставинами, про що постановляє ухвалу.

З урахуванням наведеного, суд приходить до висновку про необхідність закриття провадження за заявою про перегляд постанови за нововиявленими обставинами.

Керуючись  ст. 251 КАС України, суд

у х в а л и в :

Провадження за заявою Управління Пенсійного фонду України в Дубенському районі про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Дубенського міськрайонного суду від 28.12.2009 року № 2-а-192/09 –закрити.

Ухвала може бути оскаржена до адміністративного суду апеляційної інстанції через Дубенський міськрайонний суд Рівненської області протягом п»яти днів з дня її проголошення. У разі прийняття ухвали без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація