Судове рішення #21672209

                                                                                        

                                                                                                                                       № 2-176/12      

                                                                   УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01.03.2012  року Голосіївський районний суд м. Києва у складі: головуючого           судді    Горбань  Н. І. при секретарі Кузічевій Т.Г., розглянувши питання про виправлення  описки в рішенні, -

                                          В С Т А Н О В И В:

           20.02.2012р. Голосіївським районним судом м. Києва винесено рішення по справі за позовом справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, треті особи: ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про встановлення порядку користування садибою, виділення частки в натурі; позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, ОСОБА_3, треті особи: ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про усунення перешкод в користуванні домоволодінням, вселення та визначення порядку користування домоволодінням; зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1, ОСОБА_2, треті особи: ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про виділ в натурі частки в спільній частковій власності.

           Встановлено, що на другій сторінці вступної та резолютивної частини рішення в п’ятому абзаці резолютивної частини рішення допущена описка, а саме: «Вселити ОСОБА_5»замість «Вселити ОСОБА_2».

           Сторони в судове засідання не з’явилися, однак їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.  

           Відповідно до вимог ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені в судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

           Суд, дослідивши зміст резолютивної частини вступної та резолютивної частини рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 20.02.2012р., вважає, що у п’ятому абзаці резолютивної частини на другій сторінці необхідно виправити допущену описку та внести  виправлення, зазначивши «Вселити ОСОБА_2»замість ОСОБА_5.

           Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, -


                                                У Х В А Л И В:

              Виправити допущену описку на другій сторінці вступної та резолютивної частини в п’ятому абзаці рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 20.02.2012р. і зазначити «Вселити ОСОБА_2»замість ОСОБА_5.

           Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:


  • Номер: 6/717/17/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-176/12
  • Суд: Кельменецький районний суд Чернівецької області
  • Суддя: Горбань Н. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.09.2017
  • Дата етапу: 11.10.2017
  • Номер: 6/754/631/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-176/12
  • Суд: Деснянський районний суд міста Києва
  • Суддя: Горбань Н. І.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.04.2019
  • Дата етапу: 31.05.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація