Цивільна справа № 2/1018/442/12
У Х В А Л А
02.03.2012року м. Обухів
Суддя Обухівського районного суду Київської області Мора О. М., розглянувши позовну заяву ПАТ «Європейський страховий альянс»до ОСОБА_1 про відшкодування збитків в порядку регресу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом.
Згідно ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити найменування суду, до якого подається заява; ім.»я найменування суду, до якого подається заява; а також ім.»я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місце знаходження, поштовий індекс, номери засобів зв»язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви.
При вирішенні питання про відкриття провадження в даній цивільній справі з’ясована невідповідність форми і змісту позову вимогам ст. 119 ЦПК України. А саме –у позовній заяві не вказано місце проживання ( перебування ) представника позивача, який підписав позовну заяву, його поштовий індекс, номер засобу зв»язку та не повністю зазначено адресу відповідача
Згідно ч.1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, передбачених ст. 119 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення такого позову без руху.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ПАТ «Європейський страховий альянс»до ОСОБА_1 про відшкодування збитків в порядку регресу залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення вказаних недоліків п»ять днів з моменту отримання копії ухвали.
Роз’яснити, що інакше заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. М.Мора