Справа № 2/544/918/2012
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 березня 2012 року суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Чемодурова Н.О., розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Донецькобленерго»в особі структурного підрозділу Краматорські електричні мережі Слов’янський р-н електричних мереж до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В:
12.03.2012 року позивач ПАТ «Донецькобленерго»в особі структурного підрозділу Краматорські електричні мережі Слов’янський р-н електричних мереж звернувся до Слов’янського міськрайонного суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Відповідно до ч. 1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Згідно довідки АБ м. Слов’янська від 16.03.2012 року відповідач ОСОБА_1 був зареєстрованим у м. Миколаївка за адресою АДРЕСА_1, знятий з реєстрації 24.01.2012 року у зв’язку зі смертю.
Згідно до п.5 ч. 2 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо після смерті фізичної особи спірні правовідносини не допускають правонаступництва.
Серед наданих позивачем документів відсутні відомості про наявність у померлого ОСОБА_1 правонаступників.
За таких умов приходжу до висновку про те, що ПАТ ПАТ «Донецькобленерго»в особі структурного підрозділу Краматорські електричні мережі Слов’янський р-н електричних мереж потрібно відмовити у відкритті провадження за позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
На підставі наведеного, керуючись п.5 ч. 2 ст. 122 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Відмовити Публічному акціонерному товариству «Донецькобленерго» в особі структурного підрозділу Краматорські електричні мережі Слов’янський р-н електричних мереж у відкритті провадження за позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості у зв’язку зі смертю відповідача.
На ухвалу може бути подана протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали апеляційна скарга до Апеляційного суду Донецької області через Слов’янський міськрайонний суд.
Суддя Слов’янського міськрайонного суду Н.О.Чемодурова