Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
19 грудня 2011 р. Справа № 2а/0570/23422/2011
приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Єфіменко О.В., розглянувши матеріали адміністративного позову Відкритого акціонерного товариства «Трест Донецькшахтопроходка» до управління Пенсійного фонду України в Калінінському районі м.Донецька, відділу державної виконавчої служби Калінінського районного управління юстиції у м. Донецьку про визнання неправомірними дій, зобов’язання вчинити дії, скасування постанови -
ВСТАНОВИЛА:
Позовна заява підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України та є такою, за якою відкривається провадження в адміністративній справі. Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Керуючись ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України,-
УХВАЛИЛА:
1. Відкрити провадження у зазначеній адміністративній справі за позовом Відкритого акціонерного товариства «Трест Донецькшахтопроходка».
2. Справу призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні 29 грудня 2011 року об 11 годині 00 хвилин, у приміщенні Донецького окружного адміністративного суду, з адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50 Гвардійської дивізії, 17.
3. Зобов’язати позивача виконати наступні дії:
- надати оригінали (для огляду) документів, копії яких додані до позовної заяви;
- забезпечити явку представника у судове засідання.
4. Зобов’язати управління Пенсійного фонду України в Калінінському районі м.Донецька виконати наступні дії:
- надати вимогу № Ю-266-у від 04.11.2011, виставленої за результатами недоїмки, та докази вручення її позивачу, документи в обґрунтування заперечень (оригінали для огляду та їх копії для справи);
- забезпечити явку представника у судове засідання.
5. Зобов’язати відділ державної виконавчої служби Калінінського районного управління юстиції у м. Донецьку виконати наступні дії:
- надати матеріали виконавчого провадження ВП № 30230534, документи в обґрунтування заперечень (оригінали для огляду та їх копії для справи);
- забезпечити явку представника у судове засідання.
6.Зобов’язати кожного з осіб, які беруть участь у справі, надати суду документ, що підтверджує його особу, а в разі якщо вона бере участь у справі через представника, - довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника відповідно до статей 58, 59 КАС України.
7. Адміністративну справу розглядати суддею одноособово.
8. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Єфіменко О.В.