Справа № 2а-496/08
У Х В А Л А
про залишення без розгляду
14 квітня 2008 року Харківський окружний адміністративний суд
в складі:
головуючого - судді Присяжнюк О.В.
за участю секретаря судового засідання Макєєвої Г.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Харкові справу за адміністративним позовом
ОСОБА_1до Управління Пенсійного Фонду України у Зміївському районі Харківської області про зобов'язання вчинення дій, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1. звернувся до суду з адміністративним позовом до Управління Пенсійного Фонду України у Зміївському районі Харківської області про зобов'язання Управління Пенсійного Фонду України у Зміївському районі Харківської області прийняти довідку № 122 від 12 травня 2007 року, видану ДП „Санаторій Ялинка” ЗАТ „Укрпофздравниця” та на основі довідки провести перерахунок пенсії позивача, як учасника ліквідації наслідків аварії ЧАЕС в період з 25 травня 1987 року по 8 липня 1987 року.
Позивач ОСОБА_1. у судовому засіданні заявив клопотання про залишення позовної заяви без розгляду у зв'язку з відкликанням позовної заяви, про що надав суду письмову заяву.
Представник відповідача Управління Пенсійного Фонду України у Зміївському районі Харківської області у судовому засіданні не заперечувала проти задоволення клопотання позивача.
Враховуючи вищевикладене, відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд своєю ухвалою залишає зазначену позовну заяву без розгляду, оскільки надійшла заява позивача про залишення без розгляду позовної заяви.
Згідно із ч. 3 ст. 155 КАС України, особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 133, 155, 165, 185, 186 КАС України, суд -
У Х В А Л И В :
Залишити без розгляду адміністративний позов ОСОБА_1до Управління Пенсійного Фонду України у Зміївському районі Харківської області про зобов'язання вчинення дій.
Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення підстав, з яких позовна заява була залишена без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в п'ятиденний строк з дня винесення ухвали і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з одночасною подачею її копії до суду апеляційної інстанції, або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подачі заяви про апеляційне оскарження чи апеляційної скарги.
Суддя О.В. Присяжнюк