Судове рішення #21632046


  

Донецький окружний адміністративний суд    

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

16 березня 2012 р.                                                                Справа № 2а/0570/3228/2012

приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17

  

   суддя Донецького окружного адміністративного суду Івченко В.Б., ознайомившись з позовною заявою Маріупольського міського центру зайнятості до Вагонного депо «Маріуполь «Державне підприємство «Донецька залізниця» про стягнення суми виплаченого забезпечення у розмірі 16153,12 грн., -


В С Т А Н О В И В:


Маріупольський міський центр зайнятості до Вагонного депо «Маріуполь «Державне підприємство «Донецька залізниця» про стягнення суми виплаченого забезпечення у розмірі 16153,12 грн..

          Позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, відповідає вимогам, встановленим статтею 106 КАС України.

          Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Позовна заява підсудна Донецькому окружному адміністративному суду.

          Підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України, немає.

Підстав для проведення попереднього судового засідання не вбачається.

Керуючись ст. 107 КАС України, -


У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у адміністративній справі за позовом Маріупольського міського центру зайнятості до Вагонного депо «Маріуполь «Державне підприємство «Донецька залізниця» про стягнення суми виплаченого забезпечення у розмірі 16153,12 грн..

Справу призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 28 березня 2012 року о 09 годині 50 хвилин в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50 Гвардійської дивізії, 17.

Позивачу надати: довіреність на представника згідно ст.ст. 58,59 КАС України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії та документ, що підтверджує його особу (для огляду), оригінали (для огляду) всіх документів, копії яких приєднані до позовної заяви.

Відповідачу надати: документ, що підтверджує його особу (для огляду) або довіреність на представника згідно ст. ст. 58, 59 КАС України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії; письмові заперечення проти позову, докази, які підтверджують заперечення.  

Явка сторін у судове засідання є обов`язковою.

Адміністративну справу розглядати суддею одноособово.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення і   оскарженню не підлягає.

        


 Суддя                                                                                 Івченко В.Б

                                                                        

  • Номер:
  • Опис: про стягнення суму виплаченого матеріального забезпечення За заявою Маріупольського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа
  • Тип справи: У порядку виконання судових рішень
  • Номер справи: 2а/0570/3228/2012
  • Суд: Донецький окружний адміністративний суд
  • Суддя: Івченко В.Б
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.11.2017
  • Дата етапу: 08.11.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація