Судове рішення #2162465
2-2496/2007p

2-2496/2007p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

06 червня 2007 року                           Комінтернівський районний суд Одеської

області в складі:

судді Рудніцького В. А.

при секретарі Мельниковій В.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в с.м.т. Комінтернівське справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

встановив:

Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу .

В судовому засіданні позивачка обґрунтувала свої вимоги наступним.

27 квітня 1991 року у виконкомі Кремидівської сільської Ради Комінтернівського району Одеської області вона зареєструвала шлюб з відповідачем, актовий запис №7.

Шлюб для сторін є першим.

Від шлюбних мають неповнолітнього сина ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1народження.

Приводом для звернення до суду з позовом про розірвання шлюбу послужило те, що на протязі їх сумісного життя відповідач не враховував її інтереси, матеріально родині не допомагав, грубив їй і в зв'язку з цим, у них часто виникали сварки та скандали, висловлювався нецензурною лайкою на її адресу, все це призвело до того, що вона втратила почуття поваги та любові до відповідача і з квітня 2004 року вони припинили шлюбні відносини. Вона проживає з другим чоловіком від якого чекає дитину та бажає зареєструвати з ним шлюб.

В теперішній час примирення між ними неможливе, тому вона просить розірвати шлюб. Витрати за розірвання шлюбу в органах РАЦС позивачка просить покласти на відповідача, як такий, що винен в припиненні сімейних відносин. Дитину просить залишити їй на виховання.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав повністю та не заперечує проти задоволення позовних вимог, та пояснив суду, що з позивачкою вони не підтримують сімейні стосунки з квітня 2004 року, проживають окремо, вона вагітна від іншого чоловіка, відповідач також проживає з іншою жінкою. Неповнолітній син проживає разом із нею, тому після розірвання шлюбу місце проживання дитини просить визначити із нею.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню за таких підстав.

Згідно ст.109 СК Україні шлюб розривається судом, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їх права, а також права їх дітей.

 

В судовому засіданні встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини з квітня 2004 року і з тих пір проживають окремо, на примирення не згодні.

За таких обставин суд вважає, що відкладення розгляду справи з метою примирення сторін є недоцільним.

На підставі ст. 104, 105, 110 СК України, керуючись ст. 15,30,62,202,203,209 ЦПК України, суд

Вирішив:

Розірвати шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2, який зареєстровано 27 квітня 1991 року у виконкомі Кремидівської сільської Ради Комінтернівського району Одеської області, актовий запис №7.

Неповнолітнього сина ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1народження, залишити проживати з матір'ю, позивачкою по справі.

Державне мито, що стягується при реєстрації розірвання шлюбу покласти на відповідача, стягнувши з нього 17 грн., звільнивши від сплати держмита позивачку.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація