Справа №2-1696/2008р.
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 лютого 2008 року Заводський районний суд м. Миколаєва у складі головуючого судді Разумовської О.Г., при секретарі Колісніченко В.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Миколаєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
28.01.2008р. ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу мотивуючи тим, що шлюбні відносини припинені через те, що між ними втрачено почуття любові та поваги один до одного.
Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просила позов задовольнити.
Відповідач у судовому засіданні позов визнав, проти розірвання шлюбу не заперечував.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 04.06.2005 року. Від шлюбу мають неповнолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюбні відносини між сторонами припинені через те, що втрачено взаємне почуття любові та поваги один до одного, у сім'ї немає психологічного комфорту. Сторони спільного господарства не ведуть, проживають окремо. Спору про розділ майна між сторонами не виникає. Дитина буде проживати разом з матір»ю.
Таким чином, суд вважає, що їх сім'я розпалася остаточно і зберегти її неможливо, тому згідно ст.ст.110,112 СК України позов підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст.10,11,13,212-215 ЦПК України, суд-
В И Р І Ш И В:
Шлюб, зареєстрований 04.06.2005 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в міському відділі реєстрацій актів цивільного стану Миколаївського міського управління юстиції, актовий запис №366 - розірвати.
Стягнути при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГС з ОСОБА_2 держмито у розмірі 17 грн., ОСОБА_1- звільнити від сплати.
Рішення набуває чинності через 10 днів після його проголошення. Рішення може бути оскаржено в Миколаївський апеляційний суд через Заводський районний суд м.Миколаєва в строк та порядок, визначений ст.294,296 ЦПК України.
СУДДЯ: О.Г. Разумовська