Судове рішення #21468129

10.01.2012                                                                                                                   Справа № 2-а-5925/11

          № провадження: 2-а/517/30/2012


                                             

                   У  Х  В  А  Л  А

                                    І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

          10 січня 2012 року Єнакіївський міський суд Донецької області

суддя Шульженко Л.Б., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Корсунської селищної ради про скасування рішення

                                             В С Т А Н О В И В :

                    ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Корсунської селищної ради про скасування рішення №6/12 від 1 грудня 2011 року.

                    До матеріалів справи не надано рішення Єнакіївської міської ради про надання можливості відведення земельної ділянки для проведення реконструкції об»єкту незавершеного будівництва під розміщення комплексу по переробці відходів металургійного виробництва, який знаходиться в смт Корсунь, що має суттєве значення при вирішенні спірного питання.

                    Таким чином, ОСОБА_1 передчасно звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом, отже необхідно відмовити у відкритті провадження по справі і позов зі всіма додатками до нього повернути позивачу.

                    На підставі наведеного та керуючись ст.105-109  КАС України

                                                   У  Х  В  А  Л  И  В :

                    Відмовити ОСОБА_1 у відкритті провадження у адміністративній справі до Корсунської селищної ради про скасування рішення №6/12 від 1 грудня 2011 року.


                    Повернути ОСОБА_1 адміністративний позов зі всіма додатками до нього.

                    

                    Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного  адміністративного суду через Єнакіївський міський суд протягом п»яти днів з дня її проголошення, а без виклику особи –протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.


                    Суддя:         

  • Номер: 2-а/2303/4857/11
  • Опис: Про визнання дій неправомірними та стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-5925/11
  • Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Шульженко Л.Б.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.10.2011
  • Дата етапу: 25.12.2012
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація