Судове рішення #214113
396/20-06

          

ГОСПОДАРСЬКИЙ    СУД    КИЇВСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

   01030, м. Київ, вул. Комінтрену, 16                                                 тел. 230-31-77


У Х В А Л А


"16" жовтня 2006 р.                                                                         № 396/20-06



За позовом   Київське обласне комунальне підприємство "Регіональний фонд"

до                   Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія"

про                стягнення 3740 грн.                  


Суддя   Іваненко Я.Л.

                                                                 

за позовом

Київського обласного комунального підприємства „Регіональний фонд”, м. Київ

до

ТОВ „Мрія”, с. Блощинці, Білоцерківського р-ну

про

стягнення 3740 грн.  



Суддя  Іваненко Я.Л.

В засіданні приймали участь:

від позивача

Іваненко Т.В., довіреність б/н від 06.02.06р.

від відповідача

не з’явився


Обставини справи:          


В провадженні господарського суду Київської області знаходиться справа за позовом Київського обласного комунального підприємства „Регіональний фонд”, м. Київ до ТОВ „Мрія”, с. Блощинці, Білоцерківського р-ну про стягнення  3740 грн.    

У зв’язку з неявкою представника відповідача  розгляд справи підлягає відкладенню.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 77, 86, ГПК України, господарський суд, -


ухвалив:


1.          Відкласти розгляд справи на 30.10.06р. до 14-30 год.

2.          Повторно зобов’язати відповідача виконати вимоги ухвали суду від 02.10.06р., а саме надати оригінали (для огляду) та копії (для залучення до матеріалів справи) статутних документів, свідоцтва про державну реєстрацію; довідку про включення до ЄДРПОУ; довідку про взяття на облік як платника податків; письмовий відзив на позовну заяву з поясненням по суті заявлених позивачем вимог з доданням підтверджуючих доказів та посиланням на певні норми законодавства України; платіжні реквізити; підписати акт звірки розрахунків.

3.          Попередити учасників процесу про майнову відповідальність, передбачену п.5 ст. 83 ГПК України, а також про наслідки, передбачені ст. 75 ГПК України, за неподання витребуваних господарським судом документів.

4.          Копію ухвали господарського суду Київської області надіслати сторонам  по справі.


Суддя                                                                                   Іваненко Я.Л.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація