Судове рішення #21396550

ДОНЕЦЬКИЙ  АПЕЛЯЦІЙНИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40  

У Х В А Л А

06.02.2012 р.          справа №  24/224


Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:


головуючого:

суддівДонця О.Є.

Приходько І.В., Скакуна О.А.

за участю представників

від позивача:ОСОБА_1. –довіреність №272-12 «Д»від 28.12.11р.

від відповідача-1:не з’явився

від відповідача-2: не з’явився

розглянувши апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Донецькобленерго», м.Горлівка

на рішення

господарського суду Донецької області

від19.12.2011 року

у справі№24/224 (суддя Величко Н.В.)

за позовомПублічного акціонерного товариства «Донецькобленерго», м.Горлівка

до відповідачів:1)          Державного підприємства “Селидіввугілля», м.Селидове

2)          Державного підприємства «Донецька вугільна  енергетична компанія», м.Донецьк

простягнення 667743,61 грн.


В С Т А Н О В И В:

До Донецького апеляційного господарського суду звернулось Публічне акціонерне товариство «Донецькобленерго», м.Горлівка, з апеляційною скаргою на рішення господарського суду Донецької області від 19.12.2011р. по справі №24/224 за позовом Публічного акціонерного товариства «Донецькобленерго», м.Горлівка, до відповідача-1 Державного підприємства “Селидіввугілля», м.Селидове та до відповідача-2 Державного підприємства «Донецька вугільна  енергетична компанія», м.Донецьк, про стягнення 667743,61 грн.

Представник позивача у судове засідання з’явився, вимоги, викладені в обґрунтуваннях до апеляційної скарги та в самій скарзі підтримав у повному обсязі.

Представник відповідача-1 у судове засідання не з’явився.

Представник відповідача-2 у судове засідання не з’явився.

Враховуючи наведене, керуючись п. 1, 2 ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, суд

                                            У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд апеляційної скарги на 05.03.2012р.  о 13 год. 15 хв.  у приміщенні корпусу залів судових засідань, за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 157, зал судового засідання №6.

Зобов’язати сторін надати посвідчення на представника; звірити взаємні розрахунки на предмет виконання судових рішень, зазначених у позовній заяві, акт звірки надати суду.

Зобов’язати відповідача-1 надати Донецькому апеляційному господарському суду посвідчення на представника,  письмовий відзив по суті скарги.

Попередити сторін, що у разі нез’явлення їх представників у судове засідання, апеляційна скарга буде розглянута за їх відсутністю.

 

  Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Головуючий  суддя                                                                                      О.Є.Донець


Суддя                                                                                                          І.В.Приходько


Суддя                                                                                                                О.А.Скакун

                                                                                                          







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація