Справа 2-1326/2007року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Ковель 08 серпня 2007 року
Ковельський міськрайонний суд Волинської області під головуванням
судді Миронюк М. Г.
за участю секретаря Посполітак Г.О.
позивача ОСОБА_1.
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в м. Ковелі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. звернувся до суду із позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2. мотивуючи тим, що з відповідачкою по справі перебуває у шлюбі з 09.03.2004 року. Від шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3. Спільне життя не склалось по причині несумісності характерів , стосунки між ними напружені , часто виникають конфлікти , відсутні спільні інтереси . Шлюб існує лише формально, подальше його збереження неможливе.
В судовому засіданні позивач свої позовні вимоги підтримав і суду пояснив , що викладені обставини свідчать про неможливість відновлення шлюбних відносин. Подальше збереження шлюбу за обставин, що склались, є недоцільним і тому просить шлюб розірвати. Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання не з'явилась , попередньо, подавши заяву, в якій щодо заявлених позовних вимог не заперечує.
Суд заслухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази по справі приходить до висновку, що позов підставний і підлягає до задоволення.
Вимогами ч.4 ст. 130 ЦПК України встановлено, що при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, передбаченому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Відповідно до ч. 1 ст. ПО СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя .
Згідно представленого суду свідоцтва про укладення шлюбу НОМЕР_1 сторони вступили в юридичний шлюб , який зареєстровано відділом реєстрації актів цивільного стану Ковельського міського управління юстиції Волинської області, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу зроблено актовий запис № 67 .
Суд, враховуючи ту обставину, що сторони виявили взаємну згоду на розірвання шлюбу, вважає за недоцільне надавати строк для примирення.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. ст. 10, 60, 88, 130, 174, 212, 213, 214, 215, 218 ЦПК України та ст. 110, 112 СК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , укладений 09.03.2004 року та відділом реєстрації актів
цивільного стану Ковельського міського управління юстиції Волинської області , про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу , актовий запис № 67 .
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_1 в користь держави 17 (сімнадцять) гривень держмита, ОСОБА_2. від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Волинської області через Ковельський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України .