Справа №2-254 2007р.
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
9 серпня 2007 року Заліщицький районний суд Тернопільської області
в складі: головуючого суду Антоновського О.О.
при секретарі Бабій Л.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Заліщики справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку на прийняття спадщини,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка у своїй заяві та у судовому засіданні просить суд визнати поважною причиною пропуску строку для прийняття спадщини і надати їй додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини. Позивачка також суду пояснила, що її мати ОСОБА_3 померла ІНФОРМАЦІЯ_1р. Вона була власником земельної ділянки розміром 1, 71 га. згідно державного акту про право власності на земельну ділянку. І дану земельну ділянку власниця заповіла позивачці та її брату по ½ частині. Про даний заовіт позивачка не знала, його виявили лише 1, 5 місяця тому, але вже строк для подачі заяви був пропущений
Представник відповідача у своїй заяві з позовом згідний повністю, просить суд справу слухати у його відсутності.
Суд вважає, що позов підлягає до задоволення, .виходячи з таких фактів: позивачка не знала і не могла знати про заповіт своєї матері. І виявила його уже з пропуском 6 місячного строку для подачі заяви про прийняття спадщини. А тому суд вважає, що позивачка з поважної причини пропустила строк для прийняття спадщини і їй слід надати додатковий строк для подачі заяви в нотаріальну контору про прийняття спадщини.
Керуючись ст. ст. 130, 174, 212-215 ЦПК України, ст.1272 ч.3 ЦК України, суд
РІШИВ:
Позов задоволити і визначити ОСОБА_1 строк до 9 листопада 2007р. для подачі заяви про прийняття спадщини.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку на протязі 10 днів, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення через Заліщицький райсуд.
Рішення вступило в законну силу 20 серпня 2007 року.