Судове рішення #21099940

Справа № 2114/1066/12

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 лютого 2012 року                                                                                             м. Херсон                                                                    

                            Комсомольський районний суд м. Херсона у складі:

головуючого судді –Скорик С.А.,

при секретареві –Тарнавській О.І.,

розглянувши подання старшого державного виконавця ВДВС Комсомольського РУЮ у м. Херсоні- Білявської Т.Г.  про тимчасове обмеження  боржника –ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України, -

В С Т А Н О В И В:

          Старший державний виконавець ВДВС Комсомольського РУЮ у м. Херсоні ОСОБА_2 звернулась до суду з вказаним поданням, в якому просить тимчасово обмежити  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2.н., що мешкає: АДРЕСА_1 у праві виїзду за межі України без вилучення паспорту, до моменту виконання виконавчого листа № 2-5329, виданого 03.12.2010р. Комсомольським районним судом м.Херсона про стягнення з нього боргу у сумі 51 786 доларів США та 47 754 Євро на користь ОСОБА_3.

В судове засідання державний виконавець не з’явилась, про місце та час розгляду справи була повідомлена належним чином, причини неявки суду не відомі.

Дослідивши матеріали справи суд встановив, що  на виконанні ВДВС Комсомольського РУЮ у м.Херсоні знаходиться виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа № 2-5329, виданого 03.12.2010 р. Комсомольським районним судом м.Херсона про стягнення з  ОСОБА_1 боргу за договором позики в сумі 51 786 доларів США та 47 754 Євро на користь ОСОБА_3.

Відповідно до постанови від 14.01.2011 р., прийнятої державним виконавцем Білявською Т.Г., відкрито виконавче провадження з примусового виконання вищевказаного виконавчого листа, яка згідно супровідного листа № 679 від 17.01.2011 р. була направлена сторонам виконавчого провадження для виконання та до відома.

Згідно ст. 377-1 ЦПК України питання про тимчасове обмеження боржника –фізичної особи або керівника боржника –юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби.

Суд негайно розглядає зазначене подання, без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного виконавця.

Відповідно до ч.2 ст.6 ЗУ «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України»може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон України, зокрема у випадках, якщо діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконанні зобов’язання –до виконання зобов’язання або розв’язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках або забезпечення зобов’язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, або він ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на нього судовим рішенням - до виконання зобов’язань.

Враховуючи вищенаведене, суд вважає подання таким, що підлягає задоволенню, оскільки, боржник ухиляється від сплати боргу за договором позики та може виїхати за межі України без його сплати.

Керуючись ст.377-1 ЦПК України, ст.6 ЗУ «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України», суд, -

У Х В А Л И В:

Подання подання старшого державного виконавця ВДВС Комсомольського РУЮ у м. Херсоні- Білявської Т.Г.  про тимчасове обмеження  боржника –ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України – задовольнити.

Тимчасово обмежити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, у праві виїзду за межі України без вилучення паспорту, до моменту виконання зобов’язання згідно виконавчого листа № 2-5329, виданого 03.12.2010р. Комсомольським районним судом м.Херсона.           

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається  протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

   


СуддяС. А. Скорик

                                              


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація