Судове рішення #21067082

3-2168/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 березня 2011 року                                                                        м.Хмельницький

          Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Вознюк С.О., розглянувши адміністративну справу про притягнення до відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки АДРЕСА_1, приватного підприємця, -

за ст.124 КУпАП, -

встановив:

          ОСОБА_1, 23 лютого 2011 року, близько 11 години, керуючи автомобілем «Фольцваген Гольф», номерний знак НОМЕР_1, по перехресті вулиць Старокостянтинівське шосе - Прибузька в м.Хмельницькому, в порушення п.п. 2.3., 13.1 Правил дорожнього руху України, не врахувала дорожньої обстановки, не дотрималась безпечної дистанції руху, внаслідок чого допустила зіткнення з автомобілем «Фольцваген», номерний знак НОМЕР_2, який зупинився попереду, що спричинило механічні пошкодження транспортних засобів.

         Факт вчинення ОСОБА_1 даного порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди, підтверджується зібраними доказами.

          З урахуванням особи правопорушника та керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП,

постановив:

          ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, і накласти на неї стягнення у вигляді штрафу в сумі 340 грн.

          Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом 10 днів з дня її винесення через Хмельницький міськрайонний суд.


Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація