Справа № 2о-29/08р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 квітня 2008 року м. Берегово
Берегівський районний суд Закарпатської області в особі:
головуючого: Драб В.І.
при секретарі Богоровська В.Ю.
з участю заявникаОСОБА_1. її адвоката ОСОБА_2, представника зацікавленої організації - Міндак В.В. та перекладача ОСОБА_3,
розглянувши на попередньому судовому засіданні у м. Берегово цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавленої сторони управління пенсійного фонду України в м. Берегово про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернулась до суду про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Заяву мотивує тим, що вона звернулась до управління пенсійного фонду в м. Берегово, для призначення пенсії за віком, при подачі документів виявилося, що запис її імені та по батькові в трудовій книжці не збігається з її іменем та по батькові в свідоцтві про народження та в паспорті громадянина України.
Через це неспівпадіння у заявниці виникають перешкоди при оформлені пенсії, тому вона змушена звертатись до суду щоб визнати трудову книжку від 5 липня 1978 року НОМЕР_2, заповнену на ім'я - «ОСОБА_4» по батькові «ОСОБА_4» документом, який належить їй, тобто - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.
Згідно паспорту НОМЕР_3, який був виданий 1.02.2001 року Берегівським РВ УМВС заявниці прізвище, ім'я та по батькові ОСОБА_1, в свідоцтві про народження НОМЕР_1дівоче прізвище, ім'я та по батькові ОСОБА_5.
Заявниця свої вимоги на попередньому судовому засіданні підтримала, і пояснила що встановлення належності правовстановлюючого документу необхідно для оформлення пенсії.
На попередньому розгляді в судовому засіданні представник управління пенсійного фонду в Берегівському районі - Міндак В.В. проти задоволення заяви не заперечив та пояснив, що без судового рішення, про визнання трудової книжки заповненої на ОСОБА_4 документом, який належить - ОСОБА_1 пенсійний фонд не зможе призначити пенсію.
Суд, перевіривши матеріали справи та заслухавши пояснення заявника, адвоката, зацікавленої сторони, дійшов висновку, що заява підлягає задоволенню з таких підстав.
З пояснень заявника, даних у судовому засіданні, встановлено, що спору немає, однак виправлення неточностей, вказаних вище, можливі тільки у судовому порядку.
Таким чином є необхідність у відповідності до п.6 ст. 256 ЦПК України встановити, що у трудовій книжці зроблено помилкову запис щодо імені та по батькові, а самеОСОБА_4, являється ОСОБА_1.
Керуючись ст. 10, 60, 130 ч.4, 212, 213, 234, 235, 256 ч.1 п. 6 ЦПК України , суд
в и р і ш и в :
Заяву задовольнити.
Встановити факт належності трудової книжки від 5 липня 1978 року НОМЕР_2 заповнену на прізвище ОСОБА_4 документом, що належить - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, мешканці АДРЕСА_1.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення набрало законної сили.
Головуючий: ДРАБ В.І.