Судове рішення #2103173
№14

№14        

ПОСТАНОВА  

30 серпня 2007 року                                                                                    місто Київ

Військовий місцевий суд Київського гарнізону у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в складі: головуючого - підполковника юстиції РИМАРА Є.П.,   при секретарі ЛОЗІ К.А.,   за участю старшого помічника військового прокурора Київського гарнізону капітана юстиції КОЗАКА А.Т.,   засудженого ОСОБА_1.  . розглянувши клопотання Директора ЦТРС МО України ОСОБА_2. про звільнення від призначеного покарання громадянина ОСОБА_1.  ,   засудженого вироком військового місцевого суду Київського гарнізону від 08 грудня 2006 року внаслідок відбуття половини призначеного строку покарання,   -

ВСТАНОВИВ:

Вироком військового місцевого суду Київського гарнізону від 08 грудня 2006 року ОСОБА_1.   засуджено за ч.2   ст.  190 і ч.3   ст.   358 КК України до службового обмеженням строком на 1 рік з проведенням відрахування із суми його грошового забезпечення в дохід держави в розмірі 10 відсотків. Даний вирок набрав законної сили 26 грудня 2006 року.

24 травня 2007 року до військового місцевого суду Київського гарнізону,   як орган,   що відає відбуванням покарання,   звернувся Директор ЦТРС МО УкраїниОСОБА_2. з клопотанням про звільнення засудженого ОСОБА_1 від призначеного покарання внаслідок відбуття половини призначеного строку покарання.

Прокурор в судовому засіданні не заперечував проти задоволення клопотання Директора ЦТРС МО України ОСОБА_2. про звільнення від призначеного покарання громадянина ОСОБА_1 та вважав можливим звільнити останнього від покарання внаслідок фактичного відбуття половини призначеного покарання.

Засуджений ОСОБА_1 в суді наполягав на задоволенні клопотання Директора ЦТРС МО України ОСОБА_2 та крім того пояснив,   що він має на утриманні двох неповнолітніх дітей.

Проаналізувавши доводи клопотання Директора ЦТРС МО України,   заслухавши думку прокурора,   пояснення засудженого,   суд вважає можливим клопотання задовольнити,   виходячи з наступного.

Як видно з досліджених судом свідоцтв про народженняІНФОРМАЦІЯ_1 та ІНФОРМАЦІЯ_2,   ОСОБА_1 має на утриманні двох неповнолітніх дітей 1995 та 1997 років народження.

У відповідності до положень ч. 2   ст.  81 КК України умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим не менше половини строку покарання,   призначеного за злочини невеликої або середньої тяжкості за умови,   що засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.

З дослідженої судом довідки Начальника ЦТРС МО України №129 від 14 березня 2007 року видно,   що із суми грошового забезпечення ОСОБА_1 здійснюється відрахування в доход держави 10% грошового забезпечення.

Матеріалами клопотання Директора ЦТРС МО України ОСОБА_2,   зокрема Протоколом №5 зібрання офіцерів ЦТРС МО України від 17.05.07 року,   службовою характеристикою від 22.05.07 року підтверджується,   що засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення

В матеріалах справи відсутні будь-які дані,   які вказували б на обставини,   що можуть перешкодити застосуванню до підсудного ОСОБА_1 ОСОБА_1 положень ч. 2   ст.  81 КК України або виключали би таку можливість.

Таким чином ОСОБА_1 підлягає умовно-достроковому звільненню від відбування покарання,   оскільки на момент розгляду даного питання в суді фактично відбув більше половини призначеного йому вироком суду покарання.

На підставі викладеного та,   керуючись   ст.   81 КК України,     ст.    ст.   273,   407 КПК України,   військовий місцевий суд Київського гарнізону,   -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 ОСОБА_1,   засудженого за вчиненні злочинів,   передбачених ч.2   ст.  190 і ч.3   ст.   358 КК України,   звільнити умовно-достроково від відбуття покарання на підставі   ст.   81 КК України.

Постанова суду може бути оскарженою і на неї може бути внесене подання прокурора в апеляційному порядку до військового апеляційного суду Центрального регіону через військовий місцевий суд Київського гарнізону протягом 7 діб з дня її проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація