Шевченківський районний суд м.Львова
Справа №: 3-99/12
П О С Т А Н О В А
про накладення адміністративного стягнення
20 січня 2012 року м. Львів
Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Свірідова В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Личаківської виправної колонії (№ 30) УДДУПВП у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м.Львова, українки, громадянки України, із середньою освітою, одруженої, не працюючої, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності не притягалась,
за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
у с т а н о в и в :
ОСОБА_1 23 листопада 2011 р. близько 12.30 год., знаходячись в приміщенні Личаківської виправної колонії (№ 30) УДДУПВП у Львівській області, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Шевченка, 156, намагалась незаконно передати засудженому ОСОБА_2 в продуктовій передачі в прихованому вигляді, зокрема, в сигаретах ТМ «Прилуки» заборонені для передачі предмети, а саме: гроші в сумі 100 (сто) гривень однією купюрою, серія ГВ № 4723084, та сім картку оператора мобільного зв»язку «Лайф», які були виявлені та вилучені працівником установи під час догляду передачі.
ОСОБА_1 при розгляді справи свою винуватість у вчиненні правопорушення визнала.
Вважаю, що дії ОСОБА_1 вірно кваліфіковано за ст. 188 КУпАП, оскільки своїми діями вона вчинила спробу передачі особі, яку тримають в установі виконання покарань, заборонених для передачі предметів, що стверджується поясненням порушника в суді, протоколом про адміністративне правопорушення, а також іншими зібраними по справі доказами.
Враховуючи особу правопорушника та обставини справи, вважаю, що їй слід призначити адміністративне стягнення у виді штрафу з конфіскацією заборонених предметів.
Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 15 (п»ятнадцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (двісті п»ятдесят п»ять гривень) в доход держави з конфіскацією вилучених згідно протоколу № 348 про вилучення заборонених предметів від 23.11.2011 р. грошей в сумі 100 (сто) гривень однією купюрою, серія ГВ № 4723084, та сім картки оператора мобільного зв»язку «Лайф».
На постанову може бути подано апеляційну скаргу, внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м. Львова.
Суддя Шевченківський районний суд м.Львова В. В. Свірідова
- Номер: 3/1809/94/12
- Опис: порушив правила адміністративного нагляду
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-99/12
- Суд: Кролевецький районний суд Сумської області
- Суддя: Свірідова В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.02.2012
- Дата етапу: 30.03.2012
- Номер: 3/2210/99/12
- Опис: Відсутні засоби технічного регулювання
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-99/12
- Суд: Летичівський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Свірідова В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.02.2012
- Дата етапу: 22.02.2012
- Номер: 3/2410/423/12
- Опис: розпиття алк. напоїв у невстановленому місця
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-99/12
- Суд: Садгірський районний суд м. Чернівців
- Суддя: Свірідова В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.01.2012
- Дата етапу: 13.02.2012