Судове рішення #2093547
Справа № 3-2138/08

Справа № 3-2138/08

 

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

14 травня  2008 року                                                                                                      м. Берегово

 

Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області Гал Л.Л., розглянувши матеріали, що надійшли Берегівського ВДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності:

 

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, працюючого адміністратором ТОВ „Німан Плюс”,   

за ч. 3 ст. 121 КпАП  України.                                                                                                    

 

в с т а н о в и в :

 

 01 квітня  2008 року о 12:45 годин, на автодорозі Київ-Чоп, в с. Барвінок, Мукачівського району, ОСОБА_1 керував автомобілем марки «Ауді», НОМЕР_1 з не пристебнутим ременем безпеки, чим порушив п.п. 2.3 “в” Правил дорожнього руху України.

З'явившись в суд ОСОБА_1  свою вину в порушенні правил користування ременем безпеки визнав повністю.

Заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності та перевіривши матеріали справи суд приходить до висновку, що дії ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 121 КпАП України, тобто як порушення правил користування ременями безпеки.

На підставі наведеного до адмінправопорушника ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення в межах санкції ст. 121 ч. 3 КпАП України.

Керуючись ч. 3 ст. 121, ст. 283, п. 1 ст. 284 КпАП України,

 

п о с т а н о в и в :

        

              Оштрафувати ОСОБА_1  на 8 ( вісім ) гривень 50 копійок.

Постанова оскарженню не підлягає.

 

 

Суддя :                                                                Гал  Л.Л.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація