Судове рішення #20927144

3-2758/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 березня 2011 року                                                                        м.Хмельницький

          Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Вознюк С.О., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканку АДРЕСА_1, працюючу директором ПФ «Барс»,

за ст.163-2 ч.1 КУпАП, -

встановив:

16 березня 2011 року, при перевірці ПФ «Барс»за адресою м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5, директором якої є ОСОБА_1, встановлено несвоєчасне подання платіжного доручення на перерахування належної до сплати суми податку на додану вартість по декларації з податку на додану вартість за листопад 2010 року в сумі 399,41 грн. (строк –30.12.2010р., фактично подано - 17.01.2011р.), чим вчинено правопорушення передбачене ст.163-2 ч.1 КУпАП.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується матеріалами справи.   

З урахуванням особи правопорушника та керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП,

постановив:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-2 ч.1 КУпАП, та накласти на неї стягнення у вигляді штрафу в сумі  85  грн.  

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом 10 днів з дня її винесення через Хмельницький міськрайонний суд.


Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація