Судове рішення #20927101

3-7352/11

ПОСТАНОВА

                                                 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 жовтня 2011 року                                                                         м.Хмельницький

          Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Данькова С.О., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1,

за ст. 130 ч. 1 КУпАП, -

встановила:

          ОСОБА_1, 30 липня 2011 року, близько 23 години 30 хвилин, керував автомобілем ЗАЗ, номерний знак НОМЕР_1, в с. Калинівка Хмельницького району по вул. Центральній з ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження у встановленому порядку медичного огляду на стан сп’яніння відмовився, чим вчинив правопорушення передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП .

         Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та іншими матеріалами справи.

         З урахуванням особи правопорушника та керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП,

постановила:

          ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП, і накласти на нього стягнення у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 рік.

          Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом 10 днів з дня її винесення через Хмельницький міськрайонний суд.

                  Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація