Справа № 3 -2033/07
ПОСТАНОВА
Ім'ям України
23 серпня 2007 року суддя Амвросіївського районного суду, Донецької області Ладе В.Р., розглянувши матеріали, які надійшли від МРВ ДАІ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1народження, уродженця с. Бельдва, Кричевського району, Могильовської області, громадянина України, з середньо - технічною освітою, пенсіонера, мешкає за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 122 ч.2 КпАП України,
ВСТАНОВИВ:
09 серпня 2007 року о 10 год. 30 хв. в м. Харцизьку на вул. Шалімова ОСОБА_1 , керуючи автомобілем, здійснив зупинку транспортного засобу у забороненому місці, і проігнорувавши діючий дорожній знак 3.34, чим порушив п. 3.34 ПДР України.
У судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав повністю, не оспорює скоєне ним порушення.
Вислухавши правопорушника, оцінивши зібрані по справі докази, суд вважає, що винність ОСОБА_1 повністю доведена та його дії правильно кваліфіковані за ст. 122 ч. 2 КпАП України.
Керуючись ст. ст. 122 ч. 2, 279, 280, 283, 284, 287 КпАП України, суддя
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.2 КпАП України та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді попередження.
Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає.