Судове рішення #208327
02-2/8-590

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

"23" жовтня 2006 р.

Справа № 02-2/8-590

 м. Тернопіль


Суддя Жук Г.А., розглянувши матеріали позовної заяви (№67646/7/10-015 від 20.10.2006 року) Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції, вул. Білецька,1, м. Тернопіль, до Державної виконавчої служби у Тернопільському районі, вул. Данила Нечая,27, м. Тернопіль, про скасування постанови від 21.08.2006 року про повернення виконавчого документа стягувачеві, зобов'язання державну виконавчу службу у Тернопільському районі прийняти до виконання наказ господарського суду Тернопільської області від 05.04.2006 року №13/47-650 про стягнення з сільськогосподарського товариства власників земельних і майнових паїв "За вільну Україну" 85 грн. державного мита, повертає подані матеріали заявнику оскільки, дана справа не підсудна цьому адміністративному суду.

Частиною 1 статті 181 Кодексу адміністративного судочинства України, передбачено, що учасники виконавчого провадження (крім державного виконавця) та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до адміністративного суду із позовною заявою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби порушено їхні права, свободи чи інтереси, а також якщо законом не встановлено інший порядок судового оскарження рішень, дій чи бездіяльності таких осіб.

Враховуючи, що статтею 121-2 Господарського процесуального кодексу України передбачено, порядок та строки подання скарг, оскарження дій чи бездіяльності органів державної виконавчої служби, щодо виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів, позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню заявнику по п.6 ч.3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України.

Враховуючи викладене та керуючись п.6 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Повернути Тернопільській об'єднаній державній податковій інспекції, вул. Білецька,1, м. Тернопіль, позовну заяву (№67646/7/10-015 від 20.10.2006 року)  до Державної виконавчої служби у Тернопільському районі, вул. Данила Нечая,27, м. Тернопіль, про скасування постанови від 21.08.2006 року про повернення виконавчого документа стягувачеві, зобов'язання державну виконавчу службу у Тернопільському районі прийняти до виконання наказ господарського суду Тернопільської області від 05.04.2006 року №13/47-650 про стягнення з сільськогосподарського товариства власників земельних і майнових паїв "За вільну Україну" 85 грн. державного мита, та додані до неї документи всього на 10 аркушах, без розгляду.

 


Суддя                                                                                Г.А. Жук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація