Судове рішення #2080422
Справа № 2-а - 1646 /08

Справа № 2-а - 1646 /08

Категорія статобліку - 48

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

 

УХВАЛА

Іменем України

за результатами розгляду справи у судовому засіданні

 

15  квітня   2008 року                                                                                       м. Дніпропетровськ

 

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

         

головуючого судді                                                                   Кононенко О.В.

            при секретарі                                                                           Троян О.К.                                                                                  

         

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом прокурора Самарського району м. Дніпропетровська в інтересах Лівобережної міжрайонної  державної податкової інспекції м. Дніпропетровська до  ОСОБА_1про стягнення заборгованості по податку з власників транспортних засобів у сумі  1500,00 грн.,

 

ВСТАНОВИВ:

 

             13 березня 2008 року прокурор Самарського району м. Дніпропетровська в інтересах Лівобережної міжрайонної державної податкової інспекції  м. Дніпропетровська звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить стягнути з ОСОБА_1   заборгованість по сплаті податку з власників транспортних засобів у сумі  1500,00 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що  ОСОБА_1-  власник зареєстрованого автомобіля марки марки МЕРСЕДЕС БЕНЦ 500 S , 1998  року випуску, державний номер НОМЕР_1, об′єм двигуна 5000 куб.см.  (а.с.  8)  і відповідно до ст. 1 Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів», як платник податку з власників транспортних засобів, станом на 13.12.2007 р., має заборгованість по вищезазначеному податку, сума якого за 2007 рік складає 1500 грн. (а.с. 4).

            Ухвалою суду від 14.03.2008 р. відкрито провадження в адміністративній справі та призначено її розгляд  у судовому засіданні на 15.04.2008 р.

14.04.2008 р. від Прокурора  та 15.04.2008р. від Лівобережної МДПІ  в порядку ст. 136 КАС України надійшли заяви про відмову від адміністративного позову у зв′язку зі сплатою заборгованості по податку  з власників транспортних засобів  Відповідачем в повному обсязі, що підтверджується доданою до матеріалів справи копією Заключної виписки банку від 13.04.2007 р.(а.с 12).

10.04.2008 р. від Відповідача надійшли заперечення проти  позову, які обґрунтовані сплатою податку з власників транспортних засобів за 2007 р. у розмірі 1500 грн. (а.с. 14-17).

            За таких обставин,   дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе прийняти зазначені заяви про відмову від позовних вимог, оскільки вони не суперечать законодавству і не порушують  чиїх-небудь прав і охоронюваних законом інтересів.

            Відповідно до п.2 ч.1 ст. 157 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо Позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

            На підставі викладеного і керуючись  ст.ст. 94,  ст.112, п.2 ч.1 ст. 157, 158-160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

 

У Х В А Л И В :

 

1. Прийняти  відмову прокурора  Самарського району м. Дніпропетровська в інтересах Лівобережної міжрайонної державної податкової інспекції м. Дніпропетровська від позову до  ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по податку з власників транспортних засобів у сумі 1500 грн.

          2. Закрити провадження  у справі за позовом прокурора  Самарського району                     м. Дніпропетровська в інтересах Лівобережної міжрайонної державної податкової інспекції              м. Дніпропетровська від позову до ОСОБА_1   про стягнення заборгованості по податку з власників транспортних засобів у сумі 1500 грн.

            3. Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, якщо вони не були подані у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

            Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня постановлення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

4. Копію ухвали надіслати сторонам.

 

 

Суддя                                                                                                            О.В. Кононенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація