Судове рішення #2073566
Справа №3-1844/2008 р

Справа №3-1844/2008 р.

 

 

 

 

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

 

25 січня 2008 року                                                                                                                         м. Херсон

           

Суддя Комсомольського району м. Херсона Мусулевський Я. А., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Комсомольського ВМ ХМВ УМВС України в Херсонський області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Дніпропетровської області, не працюючого, мешкає АДРЕСА_1,

за адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст.1732 КУпАП, -

                                                                 

ВСТАНОВИВ:

 

26.12.2007 року о 18 год. 40 хв. ОСОБА_1, знаходячись у нетверезому стані за адресою: АДРЕСА_1, вчинив сварку, висловлювався грубою нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, чим скоїв насильство фізичного характеру.

  Таким чином, ОСОБА_1 своїми діями скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч. 1 КУпАП - вчинення насильства в сім”ї.

            В судове засідання ОСОБА_2 не з'явився, про місце та час розгляду справи був повідомлений належним чином.

Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 26.12.2007 року, протоколом про адміністративне затримання від 26.12.2007 року, заявою та поясненнями ОСОБА_3.

            На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст.1732 КУпАП,  суддя,-

 

П О С Т А Н О В ИВ:

 

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн.

Постанова набирає законної сили з дня її ухвалення та з цього часу її може бути звернено до виконання протягом 3 місяців.

Постанова набирає чинності з 25 січня 2008 року.

            Постанова оскарженню не підлягає.

 

 

 

                             Суддя : 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація