Справа № 2-2697/2007 p.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 серпня 2007 року Солом'янський районний суд м. Києва
у складі:
головуючого судді - Літвіної Н.М.
при секретарі - Поліщук І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві цивільну справу за позовом Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач 19.06.2007 року звернувся з позовом до суду, в якому просить стягнути з відповідача, що проживає у квартиріАДРЕСА_1 заборгованість за користування житлом та комунальні послуги, яка за період з 01.11.2005 року по 01.05.2007 року , становить 1029, 49 грн. і не сплачуються відповідачем у добровільному порядку, а також стягнути витрати по держмиту в сумі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн.
Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав повністю та не заперечував проти ухвалення заочного рішення по справі.
Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча був належним чином повідомлений. Причини неявки суду не повідомив. Згідно ст. 224 ЦПК України у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Таким чином, суд, заслухавши думку представника позивача, вважає можливим ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів.
Заслухавши пояснення представника позивача, вивчивши та дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обгрунтованим, виходячи з наступного.
В судовому засіданні судом встановлено, що відповідач проживає у квартирі АДРЕСА_1 і за проживання в цій квартирі та за користування комунальними послугами, має заборгованість, яка склалася за період з 01.11.2005 року по 01.05.2007 року та становить 1029, 49 грн., і складається з квартплати, плати за опалення, за газ, за холодне та гаряче водопостачання, і яка до цього часу не сплачена.
Заборгованість відповідача підтверджується поясненнями представника позивача, бухгалтерським розрахунком суми боргу, іншими матеріалами справи
Згідно ст. ст. 64, 66-68 ЖК України наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги щомісячно у встановлені строки.
Таким чином, виходячи з вищенаведеного, суд вважає, що підлягає стягненню з відповідача на користь позивача заборгованість, яка склалася за період з 01.11.2005 року по 01.05.2007 року та становить 1029, 49 грн., а також згідно ст. 88 ЦПК України сума сплаченого позивачем держмита у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн.
Керуючись ст. ст. 64, 66-68 ЖК України, ст. ст. 57-60, 88, 212-215, 209, 224, 228, 232 ЦПК України, суд, -
2
ВИРІШИВ:
Позов Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва заборгованість по платі за утримання житла та платі за користування комунальними послугами за період з 01.11.2005 року по 01.05.2007 року в сумі 1029, 49 грн., 51 грн. державного мита та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., а всього стягнути 1110, 49 грн.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Рішення може бути переглянуто судом, який його постановив, за письмовою заявою відповідача, яка має бути подана протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Суддя: