Справа № 0907/2-с-162/2011 року
У Х В А Л А
17 жовтня 2011 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі
головуючої-судді Коновалової Н.І.
секретаря Борсук З.В,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Івано-Франківська заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу №2н-1839/2010 від 29 жовтня 2010 року, суд -
В С Т А Н О В И В:
За заявою Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 29 жовтня 2010 року Івано-Франківським міським судом видано судовий наказ про стягнення заборгованості на суму 15015,24 гривень з ОСОБА_2.
23.03.2011 року ОСОБА_2 звернувся до суду з заявою про скасування судового наказу, де вказує, що в розрахунок заборгованості ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” безпідставно включено заборгованість за попередні роки в сумі 7799 гривень 88 копійок, на стягнення якої пропущено строк позовної давності. Просить скасувати судовий наказ.
Ухвалою судді Івано-Франівського міського суду від 23 березня 2011 року заяву ОСОБА_2 про скасування судового, виданого 29 жовтня 2010 року про стягнення в користь Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 15015,24 гривень заборгованості за надані послуги повернуто по причині не усунення у встановлений строк недоліків у її оформленні.
Ухвалою Апеляційного суду Івано-Франківської області від 20 вересня 2011 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 задоволено. Ухвалу судді Івано-Франівського міського суду від 23 березня 2011 року в даній справі скасовано, а заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу повернуто суду першої інстанції для вирішення питаня про прийняття до розгляду.
Заявник та представник ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” в судове засідання не з'явились, однак відповідно до ч.6 ст.105-1 ЦПК України неявка належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.
Відповідно до ч. 2 ст.197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
За таких обставин суд вважає, що судовий наказ підлягає скасуванню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 105, 105-1 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В :
Судовий наказ №2н-1839/2010 від 29 жовтня 2010 року, виданий Івано-Франківським міським судом за заявою Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» про стягнення заборгованості в сумі 15015,24 гривень з ОСОБА_2 - скасувати.
Роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя Коновалова Н.І.