Справа № 2-334
2008 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 квітня 2008 року
Петрівський районний суд Кіровоградської області в складі:
головуючого судді - Шаєнко Ю.В.
при секретарі - Ісаченко І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в с.м.т.Петрове справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду, мотивуючи це тим, що за час спільного проживання з відповідачем у них народилася донька, відповідач добровільно не надає допомоги на утримання дитини, тому просить стягнути з нього аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів його заробітку(доходу) на утримання доньки.
Позивачка подала до суду заяву, в якій підтримує позов, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві, і просить справу розглянути без її участі.
Відповідач в судове засідання не з”явився, письмовою заявою просив справу розглядати без його участі, позов визнає повністю.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню зі слідуючих підстав.
Матеріалами справи встановлено, що за час спільного проживання сторін в них народилася донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка знаходиться на утриманні позивачки. В свідоцтві про народження дитини НОМЕР_1(а.с.3), виданого 20 липня 2004 року Червонокостянтинівською сільською радою Петрівського району Кіровоградської області, батьком вказано ОСОБА_2. Відповідач, являючись батьком дитини, добровільно не надає допомоги на її утримання, тому суд вважає, що з відповідача необхідно стягнути аліменти на користь позивачки в розмірі 1/4 частини його заробітку(доходу) щомісячно на утримання доньки, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Згідно ст.180 Сімейного кодексу України батьки зобов”язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Вказані правовідносини регулюються ст.ст. 91,180,182,183,191 Сімейного кодексу України .
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.213, 214, 215 ЦПК України,-
ВИРІШИВ:
Позов задовільнити. Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с.Баштине Петрівського району Кіровоградської області, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини всіх видів його заробітку (доходу) щомісячно, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Стягнення проводити починаючи з 5 березня 2008 року і до повноліття дитини.
Стягнути з ОСОБА_2 в доход держави - 51 гривню судового збору, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 7 гривень 50 копійок.
Допустити до негайного виконання рішення в межах суми платежу за один місяць.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Кіровоградської області через Петрівський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційного суду Кіровоградської області або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя:
- Номер: 22-ц/793/2391/16
- Опис: про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-334/2008
- Суд: Апеляційний суд Черкаської області
- Суддя: Шаєнко Ю.В.
- Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Ухвалено нове рішення по суті позовних вимог у зв'язку із:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.10.2016
- Дата етапу: 29.11.2016
- Номер: 2-п/709/4/17
- Опис:
- Тип справи: на заяву про перегляд заочного рішення
- Номер справи: 2-334/2008
- Суд: Чорнобаївський районний суд Черкаської області
- Суддя: Шаєнко Ю.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.07.2017
- Дата етапу: 11.08.2017