Судове рішення #2066708
Справа № 2-708/2008 рік

Справа № 2-708/2008 рік    

                                  

Р І Ш Е Н Н Я

І М * Я М   У К Р А Ї Н И

            "16" квітня 2008 року            Перевальський районний суд Луганської області

в складі:          головуючого - судді                                 Тимофіїва М.В.

                        при секретарі                                             Шевчук О.М.

            розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Перевальську      цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства "Луганськгаз" в особі  філії "Алчевське міжрайонне управління по експлуатації газового господарства" до ОСОБА_1 про стягнення суми боргу за спожитий природний газ,

                                                         В С Т А Н О В И В:                                      

           Позивач звернувся з даним позовом до відповідача, наполягаючи на стягненні з останнього суми боргу за спожитий природний газ за період з 01 лютого 2004 року по 01 березня 2008 року. Свої позовні вимоги Алчевське міжрайонне управління по експлуатації газового господарства мотивує тим, що в добровільному порядку відповідач  обов'язки по сплаті  за надані послуги газопостачання не виконує, сума боргу склала 2022,55 грн.

           Представник позивача за дорученням у судовому засіданні позовні вимоги  підтримала в повному обсязі, наполягаючи на задоволенні позову.

           Відповідачка  в судовому засіданні позовні вимоги визнала не заперечує проти стягнення з неї суми боргу.

           Суд, вивчивши матеріали справи, прийнявши в уваги думку представника позивача, відповідачки, вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає  задоволенню з наступних підстав:

           З довідки (а.с.4) вбачається, що відповідачка мешкаєАДРЕСА_1.

           Наданим розрахунком (а.с.5-9) позивач підтверджує наявність заборгованості  за період 2004-2008 рр за спожитий природний газ у розмірі  2022,55 грн, виходячи  з установлених тарифів.

           На підставі норм ст.66-68 ЖК України наймач житлового приміщення зобов'язаний вчасно щомісяця вносити платню за надані комунальні послуги і квартплату відповідно до  затверджених тарифів.

           З огляду на вищевикладене, суд вважає  за необхідне стягнути суму боргу в повному об*ємі - 2022,55 грн.

           На підставі ст. 66-68 ЖК України, п. 28,33 Правил надання послуг населенню по газопостачанню,  керуючись ст.ст.  10, 11, 60, 209, 212-215, 224-226   ЦПК України, суд-

 

                                                             В И Р І Ш И В : 

             Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВАТ "Луганськгаз" в особі управління "Алчевськміжрайгаз" (р\р 26000300500 в ЛФ АБ "Украгазбанк", код 20188269, МФО-304621) суму боргу за спожитий природний газ у розмірі  2022,55 грн; а також понесені витрати для сплати держмита в прибуток держави в розмірі 51-00 грн., та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в сумі 30-00 грн. на (р\р 26000200500 в ЛФ АБ "Украгазбанк", код 20188269, МФО-304621).

            Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через Перевальський районний суд Луганської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України .

 

 

Головуючий- суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація