Судове рішення #2066605
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

 

 

З А О Ч Н Е  Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И    

 

 

15 квітня   2008 року            Золочівський районний суд Львівської області

в складі судді                               Зверхановської Л.Д.                                                      

при секретарі                              Стеців Н.Р.

 

розглянувши у відкритому   судовому засіданні в м. Золочеві

справу за позовом       ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розлучення,

                                                

                                                     встановив:

 

       ОСОБА_1 просить розірвати її шлюб із       ОСОБА_2 , покликаючись на те, що  він неналежно відноситься до сім»ї,  оскільки у жовтні 2006 року залишив сім»ю, не цікавиться нею, їх сім»я існує лише формально.

            Відповідач    в судове засідання не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про час розгляду справи, а тому суд вирішив слухати справу у його відсутності, провівши заочний розгляд справи. 

            Суд вважає, що позов підставний і підлягає задоволенню, так як розлад між сторонами носить стійкий, тривалий характер,  вони не живуть разом більше року, суд надавав їм строк для примирення, але такого не настало,    їх  сім'я існує лише формально і її збереження суперечитиме інтересам  сторін та їх дитини.

            Тому суд прийшов до висновку, що дана сім”я розпалася і не може бути збережена.

 

             Керуючись ст.ст.10, 60, 212 ЦПК України, ст., ст.110, 112 СК України, суд

 

                                                                       вирішив:

 

            Позов задоволити. Розірвати шлюб між  ОСОБА_1 1982 року народження та ОСОБА_2 1981 року народження, зареєстрований 23.01.2002 року у     Опільській сільській  Сокальського району Львівської області, актовий запис № 1.

            При оформленні розводу в органах РАГС стягнути  з   відповідача 17 грн.  судового збору в дохід держави.      Позивачку від сплати звільнити.

            Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області  через суд першої інстанції шляхом подачі в 10- денний строк з дня  проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції  або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

            Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

 

            Суддя:                       

 

  • Номер: 6/521/438/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-39/2008
  • Суд: Малиновський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Зверхановська Л.Д.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.08.2016
  • Дата етапу: 06.09.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація