Судове рішення #2064288
СПРАВА №2-228 рядок статзвіту

СПРАВА №2-228 рядок статзвіту

РІШЕННЯ

ІМ"ЯМ            УКРАЇНИ

17 серпня 2007р.   Турківський районний суд Львівської області в

складі:     головуючого - судді                                                     Спурза М. В.,

при секретарі -                                                                             Яворській І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.  Турка позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка звернулась в суд з даним позовом посилаючись на те,  що з відповідачем вони одружились 23.11.1996р. Від шлюбного життя у них народилось 2 дітей: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,  та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2

Спільне проживання з відповідачем стало неможливим і їхній шлюб розпався. В суді знаходиться їхня справа про розірвання шлюбу.

Діти знаходяться на її утриманні. Відповідач в добровільному порядку грошей на утримання дітей не надає,  а їй самій утримувати двоє дітей важко.

Відповідач як батько зобов»язаний сплачувати аліменти на утримання дітей.

На підставі викладеного просить стягнути з відповідача аліменти на утримання дітей в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку,  але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

В суді позивачка позов підтримала,  просить його задоволити та дала аналогічні пояснення.

Відповідач в суд повторно не з»явився,  про час розгляду справи був належно повідомлений,  суду причини неявки не повідомив,  а тому суд вважає його неявку без повалених причин.

Заслухавши позивачку,  дослідивши обставини справи,  та всі наявні документи суд вважає,  що позов підлягає до задоволення із таких підстав:

В судовому засіданні встановлено,  що сторони одружились 23.11.1996р. Від шлюбного життя у них народилось 2 дітей: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,  та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2

Спільне проживання з відповідачем стало неможливим і їхній шлюб розпався. В суді знаходиться їхня справа про розірвання шлюбу.

 

Діти знаходяться на утриманні позивачки. Відповідач в добровільному порядку грошей на утримання дітей не надає,  а позивачці самій утримувати 2 дітей важко..

Відповідач як батько зобов»язаний сплачувати аліменти на утримання дітей.

Наведене стверджується:

копією свідоцтва про одруження;

копією свідоцтва про народження дитини;

довідкою про склад сім»ї;

актом обстеження;

довідкою про те,  що діти знаходяться на утриманні позивачки;

довідкою про стан здоров»я дітей.

Не довіряти даним доказам у суду немає підстав.

Згідно cm. 180 СК України батьки зобов»язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

В силу cm. 367 п. 1 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення суду у справах про стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

На підставі викладеного,  керуючись  ст.   ст.  10,  88,  212,  224,  367 п. 1 ЦПК України,   ст.  180,  182,  183 СК України,  суд

 

ВИРІШИВ:

 

Позов задоволити.

Стягнути з ОСОБА_2 в користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,  та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 . в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку,  але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,  починаючи з 13.07.2007р

Рішення в частині стягнення аліментів в розмірі 1 місячного платежу допустити до негайного виконання.

Стягнути з ОСОБА_2 51грн судового збору в дохід держави та 7, 50грн витрат на ІТЗ.

Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Львівської області протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження,  яка має бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Крім цього,  відповідачем може бути подано заяву про перегляд даного рішення протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація