СПРАВА №2-223 рядок статзвіту 33
РІШЕННЯ
ЇМ"ЯМ УКРАЇНИ
1 серпня 2007р. Турківський районний суд Львівської області в
складі: головуючого - судді Спурза М. В.,
при секретарі - Яворській І. М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Турка позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
З даним позовом звернулась ОСОБА_1. посилаючись на те, що з відповідачем вони одружились 21.04.2001р. Від шлюбного життя у них дітей не має.
Спільне проживання з відповідачем стало неможливим. Відповідач погано до неї відносився, не поважав її як дружину, принижував її людську гідність, зловживав спиртними напоями, приходив додому в нетверезому стані. З початку червня 2007р. вони спільно не проживають, відповідач забрав свої речі і пішов з дому.
їхня сім»я розпалась повністю. Примирення між ними не можливе, відповідач згідний на розірвання шлюбу.
На підставі викладеного просить шлюб розірвати.
В суді позивачка позов підтримала, просить його задоволити та дала аналогічні пояснення.
Відповідач в суді позов визнав, на розірвання шлюбу згідний, та дав аналогічні пояснення.
Заслухавши сторони, дослідивши обставини справи, та всі наявні документи суд вважає, що позов підлягає до задоволення з таких підстав;
В судовому засіданні встановлено, що сторони одружились 21.04.2001р. Від шлюбного життя у них дітей не має.
Спільне проживання сторін стало неможливим. Між: сторонами виникали сварки, непорозуміння, що вплинуло на їхні стосунки та розпад сім»ї. З початку червня 2007р. вони спільно не проживають, відповідач забрав свої речі і пішов з дому.
їхня сім»я розпалась повністю. Примирення між ними неможливе.
Ці обставини свідчать, що подальше спільне проживання
подружжя і збереження шлюбу суперечило би їхнім інтересам.
Па підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 88, 212 ЦПК України, cm. 110, 112 СК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов задоволити.
Шлюб, укладений 21.04.2001р. міським відділом РАГС Львівського обласного управління юстиції між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, про що зроблено актовий запис № 21, -розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2. та ОСОБА_1. По 17 грн в дохід держави.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Львівської області протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка має бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
- Номер: 6/477/26/16
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-223/07
- Суд: Жовтневий районний суд Миколаївської області
- Суддя: Спурз М.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.12.2016
- Дата етапу: 16.12.2016
- Номер: 6/521/223/21
- Опис: про заміну сторониу справі
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-223/07
- Суд: Малиновський районний суд м. Одеси
- Суддя: Спурз М.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.02.2021
- Дата етапу: 19.02.2021