Судове рішення #2056582

 

                                                                                              Справа № 2-584/2008 р.

 

 

       Р І Ш Е Н Н Я

 

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

           

22 квітня 2008 року                                 Немирівський районний суд   

Вінницької     області в складі:

            головуючого                                             судді Рибчинського В.П.

            при секретарі                                            Горбенко Л.П.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Немирові

цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини ,-

 

В С Т А Н О В И В:

 

             18.03.2008 року позивачка з цією позовною заявою звернулася до суду. В  судовому засіданні просила суд стягнути з відповідача на її користь на утримання дитини аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до повноліття дочки, починаючи з дня подання заяви до суду, посилаючись на те, що від подружнього життя із відповідачем ІНФОРМАЦІЯ_1 вона народила дочку ОСОБА_3, в свідоцтві про народження, якої відповідач записаний батьком. На даний час  дочка знаходиться на її повному утриманні, відповідач не надає ніякої допомоги на її утримання, хоча має можливість надавати таку допомогу, оскільки працює машиністом в БМП № 392 Південно - Західної залізниці та має стабільний дохід.

            Суд, заслухавши пояснення позивачки,  оголосивши заяву, яка направлена на адресу суду відповідачем, в якій він просить справу розглянути без його участі, позовні вимоги визнає, на стягнення аліментів згоден, вважає, що справу можливо розглянути у попередньому судовому засіданні , оскільки позивачка позов підтримує, відповідач позов визнає, тому є законні підстави для ухвалення рішення про задоволення позову, оскільки  визнання  відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб і таким чином позовні вимоги є обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню зі слідуючих підстав.

            Зазначені правовідносини регулюються ст. 182 ч.2 СК України відповідно до, якої мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених ст. 184 цього Кодексу.

            Приймаючи до уваги, що в судовому засіданні встановлено, що відповідач має змогу надавати допомогу на утримання дитини, з урахуванням думки позивачки, суд приходить до висновку, що з відповідача необхідно стягнути на користь позивачки на утримання дитини аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до повноліття дитини.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 180, 182 ч.2 СК України та ст.ст. 10, 60, 174 ч. 4, 212 - 215 ЦПК України, суд,-

 

В И Р І Ш И В:

            Позов задовольнити.

            Стягнути з ОСОБА_2, 1972 р.н., уродженця с. Ковалівка, Немирівського району, Вінницької області, жителя с. Сподахи, Немирівського району, Вінницької області на користь ОСОБА_1, яка проживає в с. Сподахи, Немирівського району, Вінницької області, аліменти на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до повноліття дитини, починаючи з18.03.2008 року.

             Стягнути з ОСОБА_2 51 грн. судового збору та 7, 50 грн. витрат з інформаційно - технічного забезпечення судового процесу на користь держави.

            Рішення в частині стягнення аліментів допустити до негайного виконання. 

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду  може бути подано протягом  10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду подається  протягом 20 днів після  заяви про апеляційне оскарження.

            Суддя:

 

                                                                                           

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація