Судове рішення #2054804
Справа №2-3324/07

Справа №2-3324/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 серпня 2007 р. Святошинський районний суд м.  Києва в складі:

головуючої - судді:                                                                    Т.О. Величко

при секретарі:                                                                            В.О. Оберемко,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві    цивільну   справу за

позовом

ОСОБА_1  до   ОСОБА_2  про

розірвання шлюбу,  суд,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 20 вересня 2003 р.

Від шлюбу сторони дітей не мають.

Позивачка просить суд розірвати шлюб з відповідачем,  посилаючись на те,  що проживаючи в однокімнатній квартирі АДРЕСА_1  яка знаходиться у її власності з 2006 року у них почалися конфлікти побутового та особистого характеру,  які привели до того,  що позивачка проживала 1 місяць у своїх батьків. Подружні стосунки між відповідачем і позивачем припинилися внаслідок втрати почуттів один до одного. Намагання позивача зберегти сім»ю не надали результатів. На думку позивача спільне життя з відповідачем стало неможливим,  у зв»язку з чим постало питання про розірвання шлюбу,  хоч відповідач з цим не погоджується і не бажає залишити квартиру. З березня 2007 року позивач і відповідач проживають окремо,  припинили підтримувати шлюбно-сімейні стосунки,  вести спільне господарство,  спільного бюджету не мають,  у 2007 році відпочинок проводили не разом,  а тому вважає,  що шлюб зберегти не можливо і наполягає на його розірванні,  на примирення не погоджується.

Представник позивача в судовому засіданні підтримала заявлені позовні вимоги та просила їх задовольнити,  посилаючись на обставини викладені у позовній заяві,  а також для встановлення фактів викладених у позовній заяві надала у судове засідання письмовий доказ - лист відповідача надісланий електронною поштою позивачу,  та фотокартки відповідача зі своєю подругою на відпочинку.

Відповідач позов не визнав. У судове засідання надав письмове заперечення проти позову про розірвання шлюбу,  вказував,  що вони знайомі з позивачкою більше 10 років,  і на його думку можна зберегти сім»ю та просив суд надати строк для примирення,  оскільки позивачка піддається впливу своїх батьків і друзів і уникає спілкування та зустрічей з відповідачем.

Відповідно до ч.3  ст. 105 СК України,  шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Згідно до ч.2  ст. 112 СК України,  суд,  постановляє рішення про розірвання шлюбу,  якщо буде встановлено,  що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них,  інтересам їхніх дітей,  що мають істотне значення.

Суд,  заслухавши пояснення представника позивачки,  відповідача,  дослідивши матеріали справи,  вважає,  що причини,  що спонукали сторони на розірвання шлюбу є обгрунтованими,  оскільки судом достовірно встановлено,  що подальше спільне життя подружжя та збереження сім»ї не можливе,  а тому позов підлягає задоволенню,  сторони фактично з березня 2007 р. не підтримують шлюбних стосунків,  проживають окремо,  не ведуть спільного господарства,  позивачка наполягає на розірванні шлюбу посилаючись на те що вона не може проживати з відповідачем в одній квартирі,  сім»я розпалась остаточно і подальше спільне життя та збереження шлюбу неможливе.

 

Керуючись  ст.  ст.  104,  105,  110,  111,  112 Сімейного Кодексу України,   ст.  ст. 10,  11,  60,  212-215 ЦПК України,  суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Позов задовольнити.

Шлюб,  зареєстрований 20 вересня 2003 р. в Відділі реєстрації актів громадянського стану Солом»янського  у м. Києві між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 про що є актовий запис № 1415 - РОЗІРВАТИ.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути на користь держави з ОСОБА_2 . 17 (сімнадцять) грн.,  ОСОБА_1. відсилати мита звільнити.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через районний суд,  шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення,  та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація