Судове рішення #20519758

Справа №  3-859/11

ПОСТАНОВА

10 січня 2012 року суддя  Дебальцевського міського суду Донецької області Ю.О.Сухоручко розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов  від  СУР Дебальцевського ГО у Донецькій області відносно:ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця   м. Дебальцеве, Донецької області,   не працює,   який  мешкає: АДРЕСА_1,  за ст. 44  ч. 1 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

           14.11.11 року о 11 год 40 хв. при особистому огляді в адміністративному приміщенні Дебальцевського ГО по адресу АДРЕСА_2 у гр. ОСОБА_1 з внутрішнього карману куртки був вилучен канабіс  масою 0,13 гр., який гр. ОСОБА_1 зберігав для особистого вживання без цілі збуту, в кількості недостатньої для порушення кримінальної справи, тобто скоїв  правопорушення, передбачене ст. 44 ч. 1  КУпАП.

           Провина ОСОБА_1 доведена матеріалами справи: протоколами   про адміністративне правопорушення серії  ДО № 948236,  але  необхідно  прийняти   до уваги те, що зазначене правопорушення  було  скоєно  14.11.2011 р.,постанова про відмову в порушенні кримінальної справи було винесене 22.11.2011р.,а справа надійшла до суду  25.11.2011р.

На неодноразові виклики до суду  ОСОБА_1 не з’являвся (а.с. 17-18), а з’явився тільки 10.01.2012 року.

Згідно  до   ч.3  ст.38   КУпАП , у разі відмови в порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, або про її закриття.

 Відповідно до ст.247 ч.7 провадження в справі про адміністративне  правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю, якщо   закінчився  на  момент   розгляду  справи    про  адміністративне   правопорушення    строк , передбачений ст. 38   КпроАП України .

           Враховуючі вищевикладене  вважаю, що провадження у зазначеній справі необхідно закрити, у зв’язку з закінченням строків передбачених ч.3 ст.38 КУпАП.

На підставі викладеного та керуючись ст.  38 ч.3,  247  п.7   КУпАП, суддя –

П О С Т А Н О В И В :

       

Провадження у справі про адміністративне правопорушення передбачене   ст.44 ч.1      

КУпАП   відносно ОСОБА_1 -   закрити.

          Сухе рослинне  наркотичне вещество- каннабис  масою 0,13 гр, після вступу  постанови  до  законної сили –знищити.

Постанова може бути оскаржена  в судову палату по кримінальним справам Апеляційного суду Донецької області, шляхом подачі апеляційної скарги до  Дебальлцевського міського суду  протягом  десяти днів, з дня її  проголошення.

                                                                                





Суддя Дебальцевського

міського суду Ю. О. Сухоручко.



 

  • Номер:
  • Опис: Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-859/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Сухоручко Ю.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.04.2011
  • Дата етапу: 23.05.2011
  • Номер: 3/1313/1867/11
  • Опис: керував автомобілем не вибрав безпечності швидкості руху,не дотримався безпечного бокового інтервалу в наслідок чого скоїв зіткнення з автомобілем
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-859/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Сухоручко Ю.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.07.2011
  • Дата етапу: 15.08.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація