Судове рішення #20494488

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Справа  22-ц-2188/11

Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без розгляду

01 вересня 2011 р.                                                                                                                    м. Черкаси

Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області Магда Л.  Ф., розглянувши апеляційну скаргу УПФ України в м. Сміла на рішення Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 15 вересня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Сміла Черкаської області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «дітям війни», вивчивши матеріали справи,, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом  до Управління Пенсійного фонду України в м. Сміла Черкаської області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «дітям війни».

Рішенням Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 15 вересня 2010 р. позов задоволено частково, зобов’язано УПФ України в м. Сміла здійснити ОСОБА_1 як «дитині війни» перерахунок пенсії з нарахуванням щомісячної державної соціальної допомоги  у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком за період з 1 вересня по 31 грудня 2007 р., з 22 травня по 31 грудня 2008 р., за 2009 рік, з 1 січня по 31 серпня 2010 р. з врахуванням раніше виплачених сум.

Стягнуто з УПФ України в м. Сміла підвищення до пенсії в розмірі надбавки як «дитині війни» ОСОБА_1 за вказаний період в сумі 3 699,19 грн.

Стягнуто з УПФ України в м. Сміла на користь ОСОБА_1 витрати по справі у вигляді 51 грн. судового збору та 120 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Не погоджуючись з рішенням суду УПФ України в м. Сміла 1 жовтня 2010 р. подало апеляційну скаргу, в якій просить про скасування рішення і ухвалення нового рішення, яким відмовити в задоволенні позовних вимог.  

Перевіривши матеріали справи, прихожу до висновку, що апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.

Відповідно до ч. 1 ст. 294 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

З матеріалів справи вбачається, що УПФ України в м. Сміла подало апеляційну скаргу на рішення суду 1 жовтня 2010 р., тобто з пропуском десятиденного строку апеляційного оскарження. Представник УПФ України в м. Сміла не був присутній в судовому засіданні 15 вересня 2010 р., але в апеляційній скарзі не зазначено дату отримання копії рішення, відсутні такі дані і в матеріалах справи.

Згідно з ч. 3 с. 294 ЦПК України апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку.

УПФ України в м. Сміла не подавало заяву про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 15 вересня 2010 р. і не зазначало таке прохання в самій скарзі, тому його апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, що не позбавляє його права подати таку заяву.

          Керуючись ч. ч. 2, 3 ст. 294 ЦПК України суддя,

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу УПФ України в Смілянському районі на рішення Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 15 вересня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Сміла Черкаської області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «дітям війни» залишити без розгляду.

Ухвала набирає чинності з моменту проголошення і може бути оскаржена  в касаційному порядку до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів.


Суддя:                                                                                                                    Л.  Ф.  Магда

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація