Справа № 2-«А»-59/07
УХВАЛА
іменем України
28 серпня 2007 року м. Ясинувата
Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області у складі: судді Жаботинської С.В. при секретарі Костенко Ю.О., за участю прокурора Джавлаха С. М. , Пікаря А.О., особи в інтересах якої заявлено позов ОСОБА_1., представника позивача ОСОБА_1.- ОСОБА_3, представників відповідача ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6., 3-іх осіб ОСОБА_2, ОСОБА_3, представника 3-ї особи ОСОБА_8, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Ясинуватського міжрайонного прокурора в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_7, 3-я особа ОСОБА_2 про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету ОСОБА_7 № 488 від 21.09.2005 р. «Про розгляд межового спору і передачі земельної ділянки у приватну власність ОСОБА_2», -
ВСТАНОВИВ:
Ясинуватський міжрайонній прокурор звернувся до суду із позовом в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_7, 3-я особа ОСОБА_2 про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету ОСОБА_7 № 488 від 21.09.2005 р. «Про розгляд межевого спору і передачі земельної ділянки у приватну власність ОСОБА_2».
В позові зазначено, що до Ясинуватської міжрайонної прокуратури звернувся учасник бойових дій ОСОБА_1. У своєму звернені він зазначив, що рішенням виконкому ОСОБА_7 № 488 від 21.09.05 р. для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, ОСОБА_2 надано у приватну власність земельну ділянку за адресою: АДРЕСА_1 та видано державний акт ДН № НОМЕР_2. Цим рішенням затверджено проходження рівної межі між земельними ділянками № № АДРЕСА_1, АДРЕСА_3 і йому спричинені перешкоди у вільному користуванні будинком. Крім того, вказане рішення прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права, оскільки сторони про час та місце розгляду питання щодо встановлення межі земельних ділянок належним чином не повідомлені, засідання комісії з земельних спорів 30.06.2005 р., та рішення виконкому прийнято у відсутності зазначених осіб. Просить визнати незаконним та скасувати вказане рішення виконавчого комітету ОСОБА_7, а також визнати недійсним на його підставі державний акт на право приватної власності на земельну ділянку ДН № НОМЕР_1АДРЕСА_1.10.2005 р. ОСОБА_2
Судом в якості співвідповідачів залучено - Ясинуватський районний відділ Донецької регіональної філії «Державне підприємство Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельним ресурсам», виконавчий комітет ОСОБА_7, Ясинуватський міський відділ земельних ресурсів, в якості третьої особи - ОСОБА_3.
В ході розгляду справи встановлено, що дійсно ОСОБА_2 на підставі Державного акту на право приватної власності на земельну ділянку ДН № НОМЕР_1АДРЕСА_1.10.2005 р. належить земельна ділянка за адресою: АДРЕСА_1.
Прокурор та особа в інтересах якої заявлено позов, просять першим пунктом визнати незаконним та скасування рішення виконавчого комітету ОСОБА_7 № 488 від 21.09.2005 р. «Про розгляд межового спору і передачі земельної ділянки у
2
приватну власність ОСОБА_2», другим пунктом - визнати недійним Державний акт на право приватної власності на земельну ділянку передану ОСОБА_2.
Із указаного вбачається, що прокурором та ОСОБА_1. другим питанням оспорюється право власності третьої особи ОСОБА_2 на його земельну ділянку за адресою: АДРЕСА_1, тобто це цивільно-правовий спір, який повинен розглядатися у порядку цивільного провадження.
Відповідно до п. 1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження по справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Керуючись ст. 157 КАС України, суд,-
УХВАЛИВ:
Закрити провадження у адміністративній справі за позовом Ясинуватського міжрайонного прокурора в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_7, 3-я особа ОСОБА_2 про визнання недійсним Державний акт на право приватної власності на земельну ділянку ДН № НОМЕР_1АДРЕСА_1.10.2005 р. виданий ОСОБА_2
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного адміністративного суду Донецької області через Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня її проголошення
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або протягом п'яти днів з дня проголошення даної ухвали без попереднього подання заяви. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.