Справа № 3-10040/11
П О С Т А Н О В А
іменем України
"20" жовтня 2011 р.суддя Шевченківського районного суду м. Києва Овсеп'ян Т.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, гр-на України, українця, уродженця с. Роздольне, Житомирського району, Житомирської обл., з середньою спеціальною освітою, розлученого, працюючого водієм тролейбусу в ТРЕД № 3, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 який раніше не притягувався до адміністративної відповідальності.
за ст. 124 КУпАП.
В С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1 05 жовтня 2011 року приблизно о 08 год. 30 хв., керуючи тролейбусом державний знак 401 по вул. О.Теліги в. м. Києві, під час перестроюванні не пропустив автомобіль «Деу»державний номер НОМЕР_1, під керуванням ОСОБА_2, який рухався в тому ж напрямку, на тій смузі, на яку він перестроювався, внаслідок чого здійснив зіткнення, що призвело до механічних пошкоджень транспортних засобів.
Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.10.3 ПДР України, тобто вчинив правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.
ОСОБА_1 в судове засідання з’явився, свою вину у вчиненні зазначених дій визнав в повному обсязі.
Суд, вислухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали адміністративної справи, а саме: протокол про адміністративне правопорушення, схему ДТП; письмові пояснення учасників ДТП, приходить до висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні зазначених вище дій в повному обсязі зібраними по справі доказами у їх сукупності.
Керуючись ст. ст. 33, 124 КУпАП.
П О С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень.
Постанова суду може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти діб з дня винесення постанови до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.
Строк пред’явлення постанови до виконання три місяці.
Суддя