Судове рішення #20053721

                                                  Справа № 2о-89/2011 рік

                                                 У Х В А Л А


20 липня 2011 року                                                                      місто Запоріжжя


          Суддя Жовтневого районного суду м.Запоріжжя Скользнєва Н.Г., перевіривши відповідність заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Ріел Істейт Проект»до Товариства з обмеженою відповідальністю «Запоріжбудкомплекс» про визнання недійсними векселів та відновлення прав на втрачені векселі, вимогам глави І розділу  ІІІ ЦПК України,


                                        В С Т А Н О В И Л А  :

          У липні 2011 року  ТОВ «Ріел Істейт Проект»в порядку цивільного судочинства звернулося до Жовтневого районного суду м. Запоріжжя з заявою до ТОВ «Запоріжбудкомплекс»про визнання недійсними векселів та відновлення прав на втрачені векселі.

          Відповідно до ст. 15 ЦПК України суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав , свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин,  а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства.

          Згідно зі ст. 1,12 ГПК України спори між підприємствами, установами, організаціями, особами, які займаються підприємницькою діяльністю, та іншими юридичними особами розглядаються господарськими судами.

          Оскільки спір виник між юридичними особами –товариствами з обмеженою відповідальністю , справа не підлягає розгляду у порядку цивільного судочинства.

          Згідно  п.1 ч.2 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства.

          Керуючись п.1 ч.2  ст. 122 ЦПК України,

          

                                        У Х В А Л И Л А :


          Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Ріел Істейт Проект»у відкритті провадження по справі за його заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Запоріжбудкомплекс»про визнання недійсними векселів та відновлення прав на втрачені векселі.

          Роз»яснити, що для вирішення спірної ситуації  слід звертатися до господарського суду.

          Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання ухвали апеляційної скарги.

          Суддя :                                                                                    Н.Г.Скользнєва


20.07.2011

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація